Alluzience toksyna botulinowa typu A

Strona główna » Blog » Medycyna estetyczna » Alluzience toksyna botulinowa typu A


Firma Galderma zapoczątkowała nową erę wypuszczając na rynek pierwszą płynną toksynę botulinową typu A ( pierwsza płynna BoNT-A zarejestrowana w Polsce).

Alluzience ABO liquid jest odpowiedzią na współczesne potrzeby. Jest to preparat niepoddawany liofilizacji, płynna postać produktu gotowa do podania. Pierwszy na rynku neuromodulator, niezawierający środków konserwujących, białka ludzkiego czy zwierzęcego oraz laktozy.

Jakich efektów możemy się spodziewać?

To, co wyróżnia Alluzience, to szybki rezultat zabiegu  – zauważalny po około 2 – 3 dniach. 23 % pacjentów może pochwalić się pierwszymi efektami już w ciągu pierwszych 24 godzin. Niebagatelne znaczenie ma tutaj trwałość efektów, które utrzymują się do pół roku od wykonania zabiegu. Produkt leczniczy Alluzience stosujemy w celu wygładzenia zmarszczek gładzizny czoła. Nasza mimika staje się mniej dynamiczna, a zmarszczki ulegają spłyceniu, dzięki czemu zyskujemy poprawę naszego wyglądu oraz samopoczucia. Potocznie zwany „Botox” znany nam od wielu lat, posiada zarówno swoich zwolenników, jak i totalnych przeciwników. Obawiamy się zastosowania toksyny botulinowej w terapii przeciwzmarszczkowej, tłumacząc, że nie chcemy mieć efektu nieruchomej maski. Prawda wygląda tak, iż zastosowanie toksyny botulinowej pozwoli nam uzyskać spektakularne efekty, pod warunkiem, że zabieg wykona doświadczony lekarz, który dokładnie określi jaka dawka jest nam potrzebna, by twarz wyglądała na zrelaksowaną, bez nieprzyjemnego odczucia naruszania mimiki twarzy. 

Alluzience toksyna botulinowa typu A
Alluzience toksyna botulinowa typu A

Czym różni się Alluzience ABO liquid od innych preparatów toksyny botulinowej?

To, co wyróżnia Alluzience, to szybkość działania preparatu po podaniu. Przeszło 50 % pacjentów obserwuje je już w drugiej dobie. Kolejną korzyścią jest długość działania preparatu – poprawa wyglądu skóry do 6 miesięcy! To, na co pacjenci zwracają również uwagę, to brak środków konserwujących, laktozy, białka zwierzęcego oraz ludzkiego, w związku z czym jest mniej uczulający.

Alluzience ABO liquid to neuromodulator o klinicznie udowodnionej skuteczności, powtarzalnej w kolejnych cyklach leczenia. To innowacyjny preparat rozluźniający mięśnie odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek na naszej twarzy. Często obserwujemy strach i obawy podczas pierwszego zabiegu z użyciem toksyny botulinowej. I mówiąc nieskromnie, nie jesteśmy zaskoczeni, gdy widzimy się „na botoksie” za kolejne pół roku. Toksyna botulinowa genialnie sprawdza się w przypadku zmarszczek na czole i wokół oczu. Do ładnego i promiennego wyglądu szybko się przyzwyczajamy dlatego zwykle jest to zabieg, który powtarzamy raz czy dwa w roku w zależności od siły pracy naszych mięśni. Kto raz spróbuje, ten już zawsze będzie chciał czerpać z dobrodziejstwa medycyny !!!

4.4/5 - (30 głosów)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*