czy endermologia twarzy jest skuteczna

Czy endermologia twarzy jest skuteczna?

Strona główna » Blog » Medycyna estetyczna » Kosmetologia » Czy endermologia twarzy jest skuteczna?


Procesy starzenia skóry u każdego człowieka zaczynają się około 30 roku życia. Aby tego uniknąć cały czas szukamy sposobów na ich zatrzymanie. Sucha, matowa skóra, pozbawiona blasku czy jędrności jak najbardziej kwalifikuje się do zabiegu endermologii, inaczej endermoliftu.

Dzięki nowoczesnym metodom, jakie daje nam światowy rynek, jesteśmy w stanie zadbać o naszą skórę. Na długo zachować młodzieńczy wygląd. Niewątpliwie jedną z takich metod jest endermolift!

Czym jest endermologia (endermolift) twarzy?

Endermologia twarzyndermolift, to nowoczesny i bezinwazyjny zabieg, który stymuluje głęboko położone komórki skóry. Wspomaga
w naturalny i szybki sposób regenerację i stymulację tkanek, co w efekcie daje nam:

  • dogłębne nawilżenie,
  • wygładzenie,
  • ujędrnienie,
  • spłycenie drobnych zmarszczek,
  • poprawę konturu twarzy.

Już po trzech zabiegach możemy zauważyć, że nasza cera będzie bardziej promienna, zrelaksowana i wypoczęta. Zwiększa się również produkcja kolagenu i elastyny.

Zabieg jest przeznaczony zarówno dla młodszych pacjentek, jak i dla dojrzałych Pań, które chcą poprawić wygląd swojej skóry w sposób bezinwazyjny. Zabieg nie wymaga przygotowania, jest zupełnie bezbolesny. Można go zaliczyć do zabiegów relaksujących.

Ile zabiegów endermologii na twarz należy wykonać?

Dla osiągnięcia najlepszych efektów zaleca się wykonywać zabiegi w serii około 10 zabiegów przynajmniej. Rekomendujemy 2 – 3 zabiegi w tygodniu. Czas zabiegu to około 30 minut.

Ile kosztuje endermolift?

W Klinice Skórna.pl koszt spersonalizowanego zabiegu trwającego 30 minut, to 150 złotych. Istnieje również możliwość wykupienia pakietu 10 zabiegów.

Kliknij w numer telefonu, aby umówić endermologię twarzy w Klinice Skórna.pl

Tel: 790-790-099

4.6/5 - (9 głosów)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*