estetyka blizny

Estetyka bliznyW wyniku uszkodzenia skóry: w przypadku urazu lub zabiegu chirurgicznego, leczenia wiążącego się z przerwaniem ciągłości tkanki, oparzenia, nasz ogranizm poprzez wytworzenie tkanki włóknistej, podejmuje próbę naprawy miejsca, w którym wytworzyła się blizna. W trakcie procesu gojenia, który może nawet trwać kilka lat, może dojść do zaburzeń ich przebiegu. Wielkość blizny i jej lokalizacja oraz czynniki genetyczne wpływają na estetykę ciała, ale również na jego funkcjonalność.

Tak naprawdę już od pierwszego dnia od zabiegu można rozpocząć pracę z blizną, poprzez techniki rozluźniające tkanki okołobliznowe. Estetyka blizny w połączeniu z zaaplikowaniem odpowiednich np. żeli i plastrów silikonowych, pozwoli nam się cieszyć piękną blizną bez wpływu na
zaburzenia symetrii naszego ciała. Również przestarzałe blizny, z którymi nie czujemy się dobrze pod kątem funkcjonalno-estetycznym, nadają się do prawidłowo dobranych procedur estetycznych.


Z pomocą przychodzi nam szeroki zakres metod pracy z blizną. Zaczynając od metod manualnych i drenażowych, po techniki z wykorzystaniem narzędzi terapii IASTM, bańki chińskiej i kosmetycznej, dermomasażerów, kinesiotapingu a nawet suchego igłowania.


Już po pierwszym zabiegu likwidujemy zastoje krwi i limfy, przez co blizna staje się elastyczna i szybciej się regeneruje. Czas zabiegu wynosi około 30 minut. Zaleca się wykonanie go w serii co najmniej 10 zabiegów.

Kliknij w numer telefonu, aby umówić wizytę telefonicznie
Tel: 790-790-099


5/5 - (3 głosów)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*