lip lift przed i po zabiegu liftingu ust

Lip Lift – zdjęcia przed i po zabiegu – zobacz jak Lip Lift zmienił wygląd ust naszych pacjentek

Strona główna » Blog » Chirurgia plastyczna » Lip Lift » Lip Lift – zdjęcia przed i po zabiegu – zobacz jak Lip Lift zmienił wygląd ust naszych pacjentek


Zebraliśmy dla Państwa zdjęcia efektów przed i po zabiegu Lip Lift. Lifting ust w naszej klinice przeprowadza specjalista chirurgii plastycznej – dr Bernard Prudel. Zaufały nam już setki kobiet. Zobacz nasze efekty i metamorfozy.

Co to jest Lip Lift?

Lip Lift to zabieg chirurgiczny, który zmienia wygląd ust. Zabieg podnosi górną wargę, co tworzy efekt większych ust. Lip Lift to idealne rozwiązanie dla osób z małymi ustami oraz z dużą odległością między nosem a górną wargą. Zabieg pomaga w skorygowaniu tych cech, tworząc bardziej proporcjonalny i atrakcyjny wygląd.

Wskazania do zabiegu liftingu ust

Zabieg Lip Lift jest idealny, jeśli:

 • Twoje usta są za małe, cienkie i płaskie
 • Twoja górna warga zasłania górne zęby, nawet gdy się uśmiechasz
 • Odległość między nosem a górną wargą przekracza 1,5 cm, co niekorzystnie wpływa na proporcje twarzy
 • Chcesz na stałe uzyskać oczekiwany efekt
 • Powiększanie ust kwasem hialuronowym nie przynosi u Ciebie pożądanych efektów

Efekty zabiegu

Efekty zabiegu Lip Lift obejmują:

 • Powiększenie czerwieni wargowej górnej
 • Przywrócenie odpowiednich proporcji między wargą górną a dolną
 • Przywrócenie odpowiednich proporcji twarzy
 • Młodszy wygląd
 • Poprawa symetrii ust
 • Lepsza ekspozycja zębów siecznych

Lip lift – zdjęcia przed i po

lip lift przed oraz bezpośrednio po zabiegu

Nasza pacjentka, kobieta w wieku około 50 lat. Od dawna nie była zadowolona z wyglądu swoich ust. Uważała, że są one zbyt małe w stosunku do reszty twarzy, a przestrzeń pomiędzy nosem a górną wargą wydawała się zbyt długa i nieproporcjonalna. Te niewielkie niedoskonałości sprawiały, że czuła się niekomfortowo i niepewnie.

Na zdjęciu widzimy efekt bezpośrednio po zabiegu.

ta sama pacjentka co na poprzednim zdjęciu, 3 miesiące po zabiegu lip lift

Ta sama Pacjentka. Widzimy efekt kilka tygodni po zabiegu Lip Lift.

Usta naszej pacjentki są pełniejsze. przestrzeń pomiędzy nosem a górną wargą zmniejszyła się co znacznie poprawiło proporcje twarzy.

Proszę zwrócić uwagę że blizna jest praktycznie niewidoczna.

efekty lip lift widok z półprofilu

Przed oraz po zabiegu Lip Lift. Zdjęcie z półprofilu. Widać zdecydowaną poprawę kształtu ust. Twarz wygląda na młodszą i weselszą niż przed zabiegiem.

Jak można zauważyć blizna po zabiegu jest niemal niewidoczna.

przed oraz po lip lift, widok z profilu

Na zdjęciu widzimy profil naszej pacjentki po zabiegu Lip Lift. Przed zabiegiem, jak można zauważyć na zdjęciach porównawczych, górna warga była wręcz atroficzna, cofnięta do tyłu w stosunku do dolnej wargi. To sprawiało, że cała twarz wydawała się nieproporcjonalna.

Jednak po zabiegu, zmiana jest zdecydowanie widoczna i pozytywna. Górna warga jest teraz pełniejsza i bardziej proporcjonalna do dolnej wargi. Co więcej, nie jest już cofnięta, co dodaje twarzy pacjentki zdecydowanej równowagi.

Poprawa proporcji twarzy jest wyraźna, a efekt zabiegu Lip Lift jest imponujący. Nasza pacjentka wygląda teraz odmłodzona, a jej twarz jest bardziej zrównoważona i harmonijna.

przed i bezpośrednio po zabiegu lip lift

Na zdjęciu widzimy efekty zabiegu Lip Lift przed i po. Przed zabiegiem, usta naszej pacjentki były małe, z widoczną asymetrią. Górna warga była długa, co tworzyło dużą przestrzeń pomiędzy nosem a czerwienią wargową. Te cechy sprawiały, że dolna część twarzy wydawała się nieproporcjonalna.

Po zabiegu, zmiana jest zdecydowanie widoczna. Usta pacjentki stały się proporcjonalne i symetryczne. Długa górna warga została skorygowana, co zmniejszyło przestrzeń pomiędzy nosem a czerwienią wargową. Te zmiany przyczyniły się do poprawy proporcji dolnej części twarzy.

efekty zabiegu liftingu ust, przed i po zabiegu chirurgicznego modelowania ust

Wąskie usta naszej pacjentki zostały podniesione tak, by bardziej uwidocznić czerwień wargową. Efekt jest naturalny i subtelny, a podniesienie środkowej części ust dodaje jej uśmiechowi uroku.

Przed zabiegiem, podczas uśmiechu, górna warga niemal całkowicie zasłaniała zęby. Teraz, gdy Pacjentka się uśmiecha, jej zęby są widoczne.

Zapraszam na bezpłatną konsultację online

Jeśli zainspirowały Cię zdjęcia naszych Pacjentek, zapraszam do skorzystania z bezpłatnej konsultacji online, podczas której odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące zabiegu Lip Lift.


4.2/5 - (6 głosów)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*