Radiofrekwencja mikroigłowa na rozstępy – czy warto?

Radiofrekwencja mikroigłowa na rozstępy – czy warto?

Strona główna » Blog » Medycyna estetyczna » Radiofrekwencja mikroigłowa na rozstępy – czy warto?


Istota działania radiofrekwencji mikroigłowej opiera się na jednoczesnym nakłuwaniu skóry i działaniu fali elektromagnetycznej, która ogrzewa tkanki do 45 – 60*C, powodując obkurczanie włókien kolagenowych oraz silną stymulację procesów regeneracyjnych. 

Czy warto robić radiofrekwencję mikroigłową?

Znamy parę osób, które bezapelacyjnie twierdzą, że tak. 😊 I my również tak uważamy! Dzięki RF jesteśmy w stanie poradzić sobie z problemem wiotkiej skóry, zmarszczek, rozstępów, cellulitu. Jeśli chcesz poprawić jakość swojej skóry zabieg radiofrekwencji jest dla Ciebie.

Kiedy efekty po RF mikroigłowej?

To zależy z jakim problemem skóry przyjdzie nam się zmierzyć. Jeśli walczymy z bliznami potrądzikowymi czy rozstępami efekt będzie widoczny już po pierwszym zabiegu. Z doświadczenia wiemy jednak, iż, aby uzyskać efekty, których oczekujecie, najlepsze będzie wykonanie serii zabiegów – przynajmniej około 3, 4 zabiegów. Tak naprawdę jest to sprawa indywidualna. Każdy z nas ma inną skórę i inaczej reaguje na terapię. 

Radiofrekwencja mikroigłowa rozstępy

Rozstępy to ubytki w skórze, pojawiające się w wyniku zerwania włókien kolagenu. Często towarzyszy temu gwałtowne rozciągnięcie skóry, na przykład w czasie fazy wzrostu lub w ciąży. Radiofrekwencja mikroigłowa na rozstępy to dobry wybór! Zabieg ten niweluje je w znacznym stopniu, nawet te „ starsze”, które towarzyszą nam od wielu lat.

4/5 - (21 głosów)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*