Rafał Woś

Strona główna » Rafał Woś


Jestem absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Lekarskim. Na codzień pracuję na oddziale okulistycznym
w Klinice „ul. Ceglana” w Katowicach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego oraz European Society of Cataract and Refractive Surgeons (ESCRS). Stale się rozwijam uczestnicząc w zjazdach i kursach podnosząc swoje kwalifikacje i umiejętności zabiegowe. Ważne są dla mnie oczekiwania pacjenta i proponuję zabiegi, które w mojej ocenie będą dla niego najlepsze. Stawiam nacisk na naturalny wygląd i zapewnienie bezpieczeństwa zabiegów.

Doktor Rafal Woś Klinika Skórna.pl


Specjalizuję się w zabiegach plastyki oraz usuwania zmian okolicy powiek. Ważne jest dla mnie nie tylko poprawa wyglądu i estetyki skóry powiek, ale również funkcja oka. Skóra powiek wraz z wiekiem staje się luźna, pojawiają się przepukliny tłuszczowe co rzutuje nie tylko wygląd, ale również na funkcję aparatu ochronnego oka. Planując zabieg biorę pod uwagę możliwości i ograniczenia, które mają zapewnić właściwe działanie ochronne powiek przez następne lata po zabiegu.

Wykonuję również zabiegi przy użyciu mezoterapii, osocza, toksyny botulinowej (Botox, Azzalure), lifting nićmi haczmykowymi Aptos, wypełnienia okolicy oczodołów, ust oraz wolumetrię.