Aminokwasy


Zachowanie młodego oraz promiennego wyglądu skóry od lat było w centrum zainteresowań wśród kobiet na całym świecie. Już w starożytności doceniano zabiegi upiększające. Znana ze swej urody Kleopatra codziennie zażywała kąpieli mlecznych, które miały zapewnić jej upragnioną przez wielu „wieczną młodość”.

Jalupro ® – sekret jędrnej skóry na długo!

Niestety u każdego z Nas po 25 roku życia następuje stopniowe spowolnienie metabolizmu. Przyczynia się ono do przyśpieszenia procesów odpowiedzialnych za zjawisko starzenia się skóry.

Dzisiejsze tempo życia, niezrównoważona dieta, stres oraz promieniowanie UV czy smog. To tylko niektóre z czynników negatywnie wpływających na kondycję naszej skóry.

Dodatkowo u kobiet około 50 roku życia mamy do czynienia z menopauzą. Zmiany hormonalne związane z przekwitaniem prowadzą do gwałtownego nasilenia procesów starzenia się. Następuje zauważalne pogorszenie się kolorytu i struktury skóry. W związku z tym, że takie zjawisko wywołane jest zmianami hormonalnymi zachodzącymi w organizmie kobiet znajdujących się w okresie menopauzy, działanie na skórę „od zewnątrz” przestaje być wystarczające.

Doskonałym rozwiązaniem, któremu zaufało już ponad milion kobiet z 40 różnych krajów jest Aminokwasowa Terapia Zastępcza (ang. AART – Amino Acid Replacement Therapy)
z wykorzystaniem preparatów z serii Jalupro . Innowacyjny produkt opracowany przez naukowców szwajcarskiej firmy Professional Derma. Umożliwia bezpieczne działanie „od środka”
w celu skutecznego przywrócenia skórze blasku oraz elastyczności, a ponadto długotrwale zapobiega utracie jej jędrności.

Starzenie się skóry, a kolagen

Jednym z czynników przyczyniających się do powstawania zmarszczek oraz pogorszenia sprężystości skóry jest spadek produkcji kolagenu. Jest to główne białka zapewniające skórze elastyczność
i prawidłowe napięcie. Kolagen posiada specyficzny układ aminokwasów, które pełnią rolę cegiełek budujących to białko. Jego struktura w 75% składa się z glicyny, L-proliny, L-lizyny oraz L-leucyny.

Glicyna, która stanowi 33% wszystkich aminokwasów wchodzących w skład kolagenu jest aminokwasem endogennym. Oznacza to, że ludzki organizm nie jest w stanie samodzielnie wyprodukować wystarczającej ilości tego składnika.

Mówiąc o skuteczności wykorzystania przez organizm dostarczanego budulca trzeba wspomnieć, że postać podania takich aminokwasów również ma znaczenie. W związku z dużą specyficznością procesu syntezy kolagenu, aminokwasy dostarczane do naszego organizmu powinny być w formie prekursorowej. Tylko wtedy są one w stanie skutecznie pobudzić powstawanie nowych cząsteczek kolagenu zwiększając gęstość skóry, a tym samym przywracając jej blask, witalność oraz młody wygląd.

Jalupro ® – co to?

Preparaty z serii Jalupro posiadają w swoim składzie wyłącznie najbardziej aktywną, czyli prekursorową formę aminokwasów niezbędnych do budowy kolagenu w określonej ilości
i proporcji.

Dla wzmocnienia oraz przedłużenia efektu rewitalizacji skóry Jalupro ® zawiera nieusieciowany kwas hialuronowy. Nie tylko potęguje on działania aminokwasów. Nawilża także skórę oraz daje optymalne środowisko do wytworzenia nowych nici kolagenowych. Przyśpiesza również gojenie i regenerację skóry.

Takie połączenie aktywnych składników daje naszym pacjentom możliwość już po 10 dniach od zabiegu zauważyć pierwsze efekty. Dochodzi do poprawy jakości stanu i struktury skóry, jej sprężystości oraz redukcji drobnych zmarszczek.

Co najważniejsze, efekty uzyskane po takim zabiegu są bardzo naturalne i długotrwałe.

W celu zapewnienia pacjentowi maksymalnego komfortu, preparat wstrzykiwany jest w bardzo małych ilościach po uprzednim zastosowaniu kremu miejscowo znieczulającego. Sprawia to, że zabieg staje się niemalże bezbolesny.

Dla kogo jest Jalupro ®?

Aminokwasowa Terapia Zastępcza preparatami z serii Jalupro ® została stworzona dla każdego kto pragnie w naturalny sposób opóźnić procesy starzenia się skóry.

Wskazania do zabiegu Jalupro ®:

  • Umiarkowane oraz głębokie zmarszczki twarzy oraz szyi
  • Zasinienia w okolicy oczu
  • Blizny potrądzikowe
  • Rozstępy
  • Wysuszona i pozbawiona blasku skóra
  • Oznaki starzenia się oraz utrata jędrności skóry ramion, ud i brzucha

Zabiegi mogą być wykonywane nie tylko w obszarze twarzy. Jalupro stosujemy we wszystkich okolicach ciała, gdzie niezbędne jest przywrócenie jędrności skóry. Częste obszary zabiegowe to okolicach szyi i dekoltu, ramiona, uda oraz brzuch.

Jalupro ® świetnie sprawdzi się również w przypadku chęci poprawy wyglądu blizn potrądzikowych lub rozstępów.

Jalupro Classic czy HMW?

Dla skóry dojrzałej, szczególnie narażonej na powstawanie zmarszczek głębokich oraz bruzd dedykowany jest preparat Jalupro ® HMW. Nadaje on skórze naturalną objętość, a ponadto nawilża jej warstwy powierzchniowe oraz głębokie.

Natomiast Jalupro ® Classic doskonale sprawdzi się podczas zabiegów w obrębie najdelikatniejszej skóry twarzy. Jest dedykowany dla problematycznej okolicy oczu niwelując zasinienia występujące
w tym obszarze.

Oba preparaty zapewniają maksymalne ujędrnienie, regenerację oraz rozświetlenie skóry. Pozwalają na uzyskanie efektu naturalnego piękna.

Konkretny produkt z serii Jalupro ® oraz czas trwania kuracji jest ustalany indywidualnie dla Państwa. Po konsultacji z naszym specjalistą otrzymacie Państwo spersonalizowaną terapię, której efekty usatysfakcjonują każdego kto odwiedzi nasz gabinet.

Jalupro także pod oczy

Skóra w okolicy oczu jest bardzo cienka i delikatna. Czyni to ją niezwykle wrażliwą na czynniki zewnętrzne. Także nieodpowiednia dla tego obszaru skóry pielęgnację lub całkowity jej brak szybko daje o sobie znać w postaci cieni pod oczami. Również zmiany zachodzące w Naszym organizmie takie jak stres, zmiany hormonalne czy zbyt mała ilość spożywanej wody może prowadzić do powstania sińców pod oczami.

Jalupro usuwanie cieni pod oczami
Efekty terapii z zastosowaniem Jalupro.

Ponadto obecność tkanki tłuszczowej w tej okolicy jest tak znikoma, że utrata jędrności i powstawanie zmarszczek następują nieporównywalnie szybciej niż w innych obszarach twarzy. W wyniku zachodzących procesów starzenia się skóry oraz innych wymienionych wyżej czynników zaczynają pojawiać się coraz bardziej widoczne zasinienia. Z czasem stają się praktycznie niemożliwe do zamaskowania.

Sińce pod oczami nie tylko dodają lat, ale również potęgują wrażenie zmęczenia i pozbawiają pewności siebie. Preparat z serii Jalupro zastosowany w okolicy oczu poprawia mikrokrążenie. Stymuluje także produkcję kolagenu przynosząc zauważalną już po pierwszym zabiegu poprawę stanu skóry.

Podczas gdy kosmetyki oraz domowe sposoby skupiają się przede wszystkim na usprawnieniu mikrokrążenia, Jalupro działa dwukierunkowo. Koncentrując się również na poprawie jakości skóry oraz stymulacji produkcji kolagenu w tym obszarze, co gwarantuje długotrwałe efekty.

Takie działanie preparatów z serii Jalupro niweluje główny powód widocznych zasinień. Czyli wiotką
i osłabioną skórę w okolicy oczu przez którą możemy dostrzec drobne naczynia krwionośne tworzące dobrze znany nam efekt „cieni pod oczami”. Poprawa gęstości i elastyczności skóry pod oczami sprawi, że sińce będą mniej widoczne nawet po nieprzespanej nocy.

Jalupro pod oczy efekt zabiegu
Zastosowanie Aminokwasowej Terapii Zastępczej Jalupro pod oczy. Efekt zabiegu.

JaluToxin – podwójna siła oraz naturalny efekt

Dla najbardziej wymagających pacjentów powstało innowacyjne połączenie składników aktywnych zawartych w Jalupro oraz toksyny botulinowej tworząc zupełnie nowy preparat JaluToxin.

Wykorzystanie JaluToxin zapewni pacjentowi wszystkie korzyści wynikające ze stosowania mieszaniny wyselekcjonowanych aminokwasów oraz kwasu hialuronowego zawartych w produktach Jalupro. Dodatkowo umożliwi pozbycie się uporczywych zmarszczek z jednoczesnym zachowaniem naturalnej mimiki.

Zabiegi często są wykorzystywane w celu zminimalizowania zmarszczek w obrębie skóry oczu gdzie występują tzw. „kurze łapki”, zlokalizowanych w okolicy ust „zmarszczek palacza” oraz występujących na szyi niechcianych „pierścieni Venus”.

Co ważne, po zabiegu z wykorzystaniem JaluToxin relaksacji ulegają jedynie przyczepy skórno-mięśniowe. Natomiast mięśnie głębokie zachowują swoją funkcję, czego efektem jest naturalna mimika twarzy przy jednoczesnym skutecznym wygładzeniu zmarszczek.

Kompleksowe wzmocnienie organizmu z Jalupro Drink

Doskonałym uzupełnieniem zabiegów z użyciem preparatów Jalupro jest stosowanie doustnej Terapii Aminokwasowej dostępnej w postaci Jalupro Drink.

Jest to suplement diety zawierający najważniejsze dla prawidłowego funkcjonowania aminokwasy.
W tym endogenną glicynę, która dostarczana do organizmu w odpowiedniej dawce zapewnia działanie przeciwlękowe, poprawiające samopoczucie oraz pamięć. Ponadto glicyna występująca w Jalupro Drink bierze udział w procesie detoksykacji wątroby oraz pomaga zapobiegać nowotworom dzięki swojemu działaniu antyoksydacyjnemu.

Zażywając tylko jedną saszetkę dziennie, już po 3 miesiącach zauważalnie poprawi się stan naszej skóry, włosy oraz paznokcie ulegną wzmocnieniu, a także nastąpi znacząca poprawa jakości snu. Taka kompozycja składników zawartych w Jalupro Drink zapewni kompleksowe wzmocnienie organizmu oraz wparcie systemu immunologicznego.

Jakie efekty uzyskasz po zabiegu?

Utrata jędrności oraz blasku skóry jest nieuniknionym procesem, na który stajemy się narażeni już po 25 roku życia. Skuteczna walka z oznakami starzenia wymaga profesjonalnego wsparcia. Możemy opóźnić procesy zachodzące w naszym organizmie uzyskując efekt nieosiągalny podczas stosowania preparatów powierzchniowych takich jak kremy czy serum.

Długotrwała biostymulacja wzrostu produkcji kolagenu pozwoli Ci się cieszyć jędrną oraz rozświetloną skórą.

Dodatkowym atutem po zastosowaniu preparatu z serii Jalupro będzie redukcja drobnych zmarszczek oraz pozbycie się zasinień wokół oczu, które potęgują wrażenie zmęczenia.

Poprawa faktury skóry dotyczy nie tylko twarzy. Wykonując zabieg w innych obszarach ciała możemy zapewnić sobie znaczącą poprawę wyglądu blizn oraz rozstępów.

Preparaty z serii Jalupro pomagają dostarczyć komórkom skóry tylko te składniki, które są konieczne do ich prawidłowego funkcjonowania, bez zbędnych dodatków. Każdy składnik, jego ilość oraz proporcje uwzględnione w preparatach linii Jalupro zostały doskonale przemyślane przez naukowców wspierających firmę z 15 letnim doświadczeniem. Dołącz do grona Naszych zadowolonych pacjentów przekonując się o skuteczności Jalupro® na własnej skórze!