Iga Kozioł

Strona główna » Iga Kozioł


Ukończyłam studia magisterskie na kierunku fizjoterapia, na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach.

Na co dzień swoją wiedzę i doświadczenie poszerzam i wykorzystuję w pracy z Pacjentami z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, czy urazami kończyn.

Iga Kozioł fizjoterapeuta Katowice

Ukończyłam szereg szkoleń pod okiem doskonałych instruktorów m.in. z terapii przyrządowej IASTM, czy terapii sucho igłowej. Najwięcej jednak zawdzięczam szkoleniu z terapii wisceralnej, które pozwala mi, na natychmiastową redukcję dolegliwości moich Pacjentów.

Dzięki holistycznemu, a przede wszystkim indywidualnemu podejściu do problemu bólu, zaczęłam zauważać estetyczny „efekt uboczny” prowadzonych terapii. Oprócz zniesienia dolegliwości bólowych, korekcji sylwetki ciała, rozluźnieniu nadmiernie napiętych mięśni, moi podopieczni zaczęli zgłaszać estetyczne efekty terapii. Od zmniejszenia zaczerwienienia zmian alergicznych, zblednięcia tzw. pajączków, po zniwelowanie „worków pod oczami”, czy efekty związane z wygładzeniem zmarszczek.

Praca jest moją pasją i uśmiech i zadowolenie moich Pacjentów jest motywacją do ciągłego rozwoju i pogłębiania swojej wiedzy.

Kliknij w numer telefonu, aby umówić wizytę telefonicznie
Tel: 790-790-099