Marcin Nylec

Strona główna » Marcin Nylec


Dr n. med. Marcin Nylec, jest lekarzem specjalistą z zakresu ginekologii plastycznej. Wykonuje zabiegi liposukcji oraz przeszczepu tkanki tłuszczowej. Ceniony przez Pacjentów za efekty małoinwazyjnej korekty twarzy, zwłaszcza podbródka i nosa.

dr n. med Marcin Nylec

Doświadczenie zawodowe

Przez wiele lat był pracownikiem Kliniki Ginekologii oraz Kliniki Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, gdzie zdobywał doświadczenie i specjalizację. Szpital ten, jest Kliniką o najwyższym stopniu referencyjności. Oznacza to, że spełnia wyśrubowane wymagania, dotyczące zarówno umiejętności personelu jak i sprzętu. Dzięki temu trafiają Pacjenci z najtrudniejszymi i najbardziej wymagającymi schorzeniami.

Mogłem uczyć się mojej dziedziny wśród najlepszych i poznawać zagadnienia, których pewnie nie miałbym szansy widzieć w innych szpitalach.

Stopień doktorski

W 2014 roku zdobył stopień doktorski na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Badania z jego pracy doktorskiej zostały opublikowane w prestiżowym czasopiśmie specjalistycznym „Clinical Endocrinology”.

Klinika medycyny estetycznej

Dr Nylec prowadzi praktykę lekarską od 2009 roku. Jest współzałożycielem Kliniki Skórna.pl, która specjalizuje się w medycynie estetycznej i dermatologii, oraz ginekologii plastycznej i chirurgii plastycznej.

Labioplastyka i ginekologia plastyczna

Dr Nylec specjalizuje się w operacjach ginekologii plastycznej, głównie labioplastyce oraz w zabiegach rekonstrukcyjnych po nieudanej labioplastyce wykonanej w innych ośrodkach.
W Klinice Skórna.pl, jako jeden z nielicznych nie tylko w Katowicach, ale w całej Polsce, dysponuje pełnym spektrum technologii Hi-Tech z zakresu ginekologii estetycznej.

Liposukcja i zabiegi małoinwazjne

Ze względu na tematykę pracy doktorskiej, dr Nylec od lat zajmuje się tematyką tkanki tłuszczowej. Wiedzę naukową połączył z pracą zabiegową, dzięki czemu osiąga cenione przez Pacjentów rezultaty. Efekty liposukcji i modelowania podbródka czy nieinwazyjnej korekty nosa, możecie Państwo zobaczyć na stronie.