Katarzyna Lepska

Strona główna » Katarzyna Lepska


Dr Katarzyna Lepska, jest absolwentką wydziału lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej na GWSH w Katowicach.

Doktor Katarzyna Lepska

W 2022 roku ukończyła specjalizację z okulistyki w oddziale Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 w Sosnowcu, zdając Europejski Egzamin specjalistyczny w dziedzinie okulistyki wydawany przez Europejską Radę Okulistyki (EBOD).

W 2021 roku odbyła sześciomiesięczny staż pod okiem wybitnych specjalistów w dziedzinie chirurgii okuloplastycznej oraz chirurgii plastycznej w Warszawie.

W 2022 roku odbyła staż i szkolenie w renomowanym ośrodku chirurgii plastycznej w Rio de Janeiro w Brazylii, doskonaląc tam swoje zawodowe umiejętności i poznając najnowsze, światowe trendy
w zakresie plastyki powiek i okuloplastyki.

W dziedzinie okulistyki zajmuje się diagnostyką i leczeniem całego spektrum schorzeń przedniego
i tylnego odcinka oka z szczególnym uwzględnieniem chorób powierzchni oka. Jej pasją, w której obecnie się rozwija, jest chirurgia okuloplastyczna, którą z powodzeniem łączy z zabiegami z dziedziny medycyny regeneracyjnej i estetycznej.

Aktywna uczestniczka sympozjów i konferencji, na bieżąco pogłębia swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach z zakresu okulistyki i medycyny estetycznej. W swojej pracy najbardziej ceni sobie naturalność uzyskanych efektów.