Joanna Hajduk

Strona główna » Joanna Hajduk


Joanna Hajduk jest dyplomowanym kosmetologiem, od wielu lat związana z branżą. Studia ukończyła w 2011 roku na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Nieustannie podnosi swoje umiejętności uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

Joanna Hajduk kosmetolog w klinice medycyny estetycznej skórna.pl

Kilka słów o mnie

Mam wrażenie, że w zawodzie kosmetologa pracuję od zawsze. Już podczas studiów nie tylko zdobywałam wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną. Jest ona według mnie najważniejsza. Dlaczego? Kosmetologia to nie tylko urządzenia, parametry i preparaty. Kosmetologia to człowiek, który jest moim pacjentem, a ja jestem dla niego. Umiejętności rozmowy z pacjentem, poznania jego potrzeb i jego samego nie można nauczyć się z książki. Tutaj potrzeba czegoś więcej niż ustawienia parametrów np. lasera.

Każdego pacjenta zawsze traktuje indywidualnie. Chcę by czuł się bezpiecznie i komfortowo. Dobieram zabiegi tak by były skuteczne, ale i dopasowane do jego potrzeb.
Zawsze doradzam jak dbać o siebie pomiędzy zabiegami. To bardzo ważne, bo dobrze dobrany kosmetyk, czy odpowiednia ilość wody wzmocni efekty zabiegów w gabinecie.

A prywatnie…

Prywatnie jestem fanką gotowania i podróży. Moją specjalnością są makarony. A co do podróży – słońce, piasek, woda i kilka chwil ciszy – to to co lubię najbardziej podczas wyjazdów.

Kliknij w numer telefonu, aby umówić wizytę telefonicznie
Tel: 790-790-099