O nasJak to się zaczęło?

Wielkie rzeczy rodzą się z pasji i dokładnie tak niewątpliwie stało się w przypadku Kliniki Skórna.pl. Gdy podchodzi się do swojej pracy z fascynacją
i zaangażowaniem, to po prostu musi przerodzić się ona w sukces.
W 2017 roku doktor Martyna Zbiciak wraz z doktorem Marcinem Nylcem zakładają blog „Skórna.pl”. Jako duet uświadamiają swoich odbiorców o potrzebach skóry i nie tylko. Oboje są lekarzami. Nie ustają w zdobywaniu wiedzy, doświadczenia zawodowego, a pozytywny odbiór i poczytność bloga o tematyce medycyny estetycznej uświadamiają im, że to początek czegoś naprawdę wielkiego.

O kim mowa?

Martyna Zbiciak – doktor nauk medycznych i specjalista dermatologii i wenerologii. W 2013 roku ukończyła studia medyczne na wydziale lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Absolwentka studiów podyplomowych medycyny estetycznej na wydziale GWSH. Po dziś dzień dyżuruje w Klinice Dermatologii znajdującej się przy ulicy Francuskiej w Katowicach. Założycielka bloga „Skórna.pl” o tematyce pielęgnacji skóry, zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatologii. Jako lekarz medycyny estetycznej wie, jak ważny jest naturalny i zdrowy wygląd Pacjentów.

Marcin Nylec – doktor nauk medycznych i specjalista z zakresu ginekologii plastycznej. Przez wiele lat ceniony pracownik Kliniki Ginekologii oraz Kliniki Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. To właśnie tam trafiają Pacjenci z ciężkimi i wymagającymi schorzeniami. Pan doktor specjalizuje się w zabiegach ginekologii plastycznej, głównie labioplastyce oraz zabiegach rekonstrukcyjnych po nieudanej labioplastyce wykonanej w innych ośrodkach. Korekta nosa za pomocą nici Aptos to prawdziwy „konik” doktora. Modelowanie podbródka oraz liposukcja to również zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej, którymi zajmuje się doktor Nylec.

Poszerzając swoje horyzonty jako lekarze, zaczynamy marzyć o miejscu, gdzie będziemy mogli poświęcić się temu, co robimy najlepiej każdy w swojej dziedzinie. I tak rodzi się pomysł o otwarciu profesjonalnej kliniki medycyny estetycznej. Mamy wykształcenie, doświadczenie, głód wiedzy i nazwę, bo przecież blog „Skórna.pl” istnieje już kilka lat!

I tak oto w 2020 roku niedaleko centrum Katowic zaczyna swoją działalność Klinika o znanej Państwu nazwie „Skórna.pl”. W ofercie gabinetu znajdują się: zabiegi medycyny estetycznej, ginekologia estetyczna, laseroterapia, kosmetologia wraz z nieinwazyjnymi zabiegami medycyny, zabiegi blefaroplastyki powiek. Jako lekarze medycyny chcemy świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań, aby tak właśnie było i szczególną uwagę przykładamy do bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów. Efekty zabiegów medycyny estetycznej zależą od doświadczenia lekarza wykonującego zabieg, jakości preparatów oraz sprzętów wykorzystanych podczas zabiegu, dlatego cały czas inwestujemy, rozwijamy się i podnosimy poziom naszych usług. Zależy nam, aby Klinika Skórna.pl była jedną z najlepszych klinik medycyny estetycznej na terenie Śląska. Z dumą możemy przyznać, iż każdego dnia to miejsce odwiedzają Pacjenci z całej Polski, a często również również z zagranicy. Jeśli szukają Państwo lekarza medycyny z zakresu estetyki twarzy i ciała na terenie Katowic – serdecznie zapraszamy!

Z jakiego zakresu medycyny świadczymy usługi?

Oferta zabiegów estetycznych w Klinice Skórna.pl jest naprawdę szeroka. Posiadamy bogatą ofertę, a to, na co kładziemy największy nacisk, to indywidualne podejście do problemu każdego Pacjenta. Przy zabiegach estetycznych twarzy istotnym elementem jest plan zabiegowy, dokładne określenie naszych potrzeb i wspólne ustalenie, jak możemy tego dokonać. Lekarz wykonujący zabiegi estetyczne to najważniejszy aspekt bezpieczeństwa terapii. W naszej Klinice zabiegi iniekcyjne z zakresu medycyny estetycznej wykonuje lekarz! Pamiętajcie o tym drodzy Pacjenci przy podejmowaniu decyzji odnośnie zabiegów medycznych i zawsze decydujcie się na specjalistę medycyny estetycznej. Nasze motto niezmiennie brzmi: „Primum non nocere”.

Jako pasjonaci medycyny estetycznej wykonujemy zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, wykorzystując w tym celu najlepsze dostępne na rynku preparaty. Kolagen, Sculptra, Botoks też są nam dobrze znane. Usuwanie zmarszczek i dbanie o skórę twarzy to nasz chleb powszedni. Głęboko wierzymy w skuteczność zabiegów laserowych, takich jak Genesis, Hifu, laser frakcyjny, radiofrekwencja mikroigłowa RF, mezoterapie w medycynie regeneracyjnej, zamykanie naczyń V-laserem, usuwanie blizn, czy usuwanie przebarwień. W szerokim zakresie zabiegów oferujemy również terapie pobudzające procesy regeneracyjne, takie jak Dermapen 4.0 i peelingi chemiczne.

Jeśli chodzi o zabieg powiększania ust, to z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej od lat jest on zdecydowanym faworytem, zaraz obok zabiegu
z użyciem toksyny botulinowej, najczęściej wybieranym przez naszych Pacjentów. W Klinice Skórna.pl oferujemy najnowsze techniki i najwyższej jakości preparaty modelujące, na których pracujemy.

Wykonujemy zabiegi modelujące sylwetkę przy zastosowaniu Endermologii LPG Alliance, które od lat cieszą się niesłabnącą sympatią. Rytuały dermokosmetyczne Noon Aesthetics, to z kolei specjalność naszych kosmetologów – świetnie wygładzają one naskórek, wyjątkowo pielęgnując naszą skórę. Gdy zaś zapragną Państwo prawdziwego relaksu – zapraszamy na cudowny, liftingujący masaż Kobido!

Coś, co może Państwa również zainteresować to fakt, że jako jedni z nielicznych oferujemy Państwu usługi fizjoterapii estetycznej – zabiegi wykonywane przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę takie jak: suche igłowanie, kinesiotaping, powięziowy masaż twarzy, terapię bańkami i wiele, wiele innych.

Szukają Państwo lekarza medycyny z zakresu ginekologii i chirurgii plastycznej na estetycznej mapie Katowic?

Zapraszamy do Kliniki Skórna.pl, gdzie Doktor Marcin Nylec wykonuje liczne zabiegi z zakresu ginekologii plastycznej, jak również ginekologii estetycznej. Jako jeden z nielicznych lekarzy, nie tylko w Katowicach, ale i w całej Polsce specjalizuje się w przeprowadzaniu zabiegów takich jak: labioplastyka warg sromowych mniejszych i większych, plastyka napletka łechtaczki (hoodoplastyka), a także plastyka pochwy i krocza (waginoplastyka). Zajmuje się on także leczeniem powikłań po nieudanych zabiegach plastyki warg sromowych.

Z zakresu ginekologicznej medycyny estetycznej wykonujemy: powiększanie punktu g, przywracanie orgazmu (tzw. o – shot), HiFu Ultravera. Wsparcie medycyny estetycznej w zabiegach ginekologii plastycznej to wielki sukces, który pomaga kobietom podnieść jakość życia i poczucie własnej wartości. W ofercie zabiegów znajduje się również leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu – w tym także leczenie laserowe, leczenie suchości pochwy oraz laserowe wybielanie miejsc intymnych.

Doktor Marcin Nylec jako specjalista medycyny estetycznej posiada ogromne doświadczenie
z zakresu nieinwazyjnej korekcji nosa za pomocą nici Aptos. Efekty tego zabiegu niejednokrotnie dorównują efektom operacji chirurgicznej nosa, często stanowiąc jej świetną, nieinwazyjną alternatywę, a Pacjenci zadowoleni z wykonania zabiegu i swojej metamorfozy, nie muszą decydować się na obciążającą organizm, skomplikowaną operację plastyczną.

Klinika Skórna.pl – medycyna estetyczna Katowice, to również miejsce, gdzie uporają się Państwo z problemem podwójnego podbródka. Dr Nylec zajmuje się nowoczesnymi zabiegami medycyny, takimi jak: małoinwazyjna liposukcja podbródka, także (dla zmaksymalizowania efektu zabiegu),
z możliwością założenia liftingujących nici Aptos.

Jako nowoczesna Klinika medycyny, oferujemy szeroki wachlarz zabiegów, które pomogą zachować zdrowy i promienny wygląd na długie lata – to główne zadanie zabiegów medycyny estetycznej.

W Klinice Skórna.pl wykonujemy zabiegi osobom, które borykają się z problemem opadających powiek. Doświadczeni lekarze medycyny estetycznej -specjaliści okuliści – wykonują zabiegi plastyki powiek górnych i dolnych – blefaroplastykę oraz zabiegi chirurgii okuloplastycznej.

Klinika Skórna.pl to klinika medycyny estetycznej, która powstała z zamiłowania jej twórców do piękna. Pragniemy dać Państwu wszystko to, co oferuje współczesna medycyna – kompleksową terapię z zakresu dermatologii klinicznej, dermatologii estetycznej, okuloplastyki i ginekologii plastycznej. Komfort życia naszych Pacjentów i zdrowa skóra – to nasza misja!

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą zabiegową i odwiedzenia niewątpliwie najlepszej kliniki medycyny estetycznej
z Katowic 🙂

Nasz zespół