rytuał dla ciała i duszy

Rytuał dla ciała i duszy

Strona główna » Blog » Medycyna estetyczna » Fizjoterapia estetyczna » Rytuał dla ciała i duszy


„Rytuał dla ciała i duszy” to holistyczny zabieg dobrany dla indywidualnych potrzeb naszego ciała. Polega on na zastosowaniu odpowiednio dobranych technik wspierających procesy regeneracyjne oraz detoksykację organizmu.

Rytuał dla ciała i duszy – efekty

Głównym celem „rytuału dla duszy i ciała”, jest wyciszenie układu nerwowego wystawionego na nadmiar bodźców w życiu codziennym, poprzez zastosowanie technik drenażowych i rozluźniających obręcz barkową oraz brzuch. W wyniku zastosowanych technik czujemy się odprężeni, zrzucamy z siebie ciężar codziennych obowiązków. Znacznie poprawia się także wygląd twarzy i szyi.

Przeciwskazania do zabiegu „rytuału dla duszy i ciała”

Zabieg nie jest wskazany u osób ze stwierdzonymi chorobami psychicznymi, tętniakami oraz innych patologiach struktur mózgu.

Czy po zabiegu „rytuał dla duszy i ciała” mogą wystąpić powikłania?

Jak każdy zabieg wiąże się z ryzykiem i możliwymi powikłaniami. Najczęstszymi powikłaniami po zabiegu są między innymi dolegliwości bólowe jamy brzusznej (które wynikają z technik uciskowych wywieranych na nadmiernie napięte struktury jamy brzusznej, pojawienie się tzw. zakwasów mięśni szyi i barków), biegunki czy nudności. Normalnym zjawiskiem występującym po zabiegu są również objawy grypopochodne, a także podwyższenie temperatury ciała. Opisane dolegliwości mogą ustąpić po kilku godzinach, a nawet kilku dniach po zabiegu.

Ile trwa zabieg?

Czas trwania zabiegu to 60 minut. Zalecamy wykonanie zabiegu w serii co najmniej 10 zabiegów, w tygodniowych odstępach.

Kliknij w numer telefonu, aby umówić wizytę telefonicznie
Tel: 790-790-099

5/5 - (2 głosów)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*