Urządzenia do radiofrekwencji mikroigłowej – porównanie

Urządzenia do radiofrekwencji mikroigłowej – porównanie

Strona główna » Blog » Medycyna estetyczna » Kosmetologia » Urządzenia do radiofrekwencji mikroigłowej – porównanie

Jednym z zabiegów, który mocno motywuje komórki naszej skóry do procesów regeneracyjnych jest radiofrekwencja mikroigłowa (RF). Wykorzystując tutaj technologię fal radiowych frakcyjnych osiągamy rezultaty, których nie uzyskamy stosując inny sprzęt. Frakcyjny termolifting skóry poradzi sobie
z różnymi problemami naszej skóry, takimi jak: starzenie i wiotkość, rozstępy, blizny potrądzikowe oraz blizny różnego pochodzenia, fotostarzenie, rozszerzone pory. Sprawdzi się doskonale, jeśli chcemy osiągnąć efekt liftingu skóry. Od paru lat na rynku medycyny estetycznej to absolutny „must have”. Który sprzęt wybrać i czym się kierować? Generalnie w każdym z tych urządzeń schemat działania jest podobny.

Dlaczego warto wybrać INTRAcel PRO?

W klinice Skórna.pl posiadamy sprzęt Intracel PRO – najwyższej klasy monopoloarny i bipolarny system frakcyjny. Intracel jest urządzeniem medycznym z wszelkimi atestami i certyfikatam FDA. W ewolucji sprzętu medycznego, który cały czas rozwija się technologicznie INTRAcel PRO jest systemem najbardziej zaawansowanym. Radiofrekwencja (RF) zupełnie zrewolucjonizowała rynek medyczny w kwestii odmładzania i leczenia skóry twarzy i ciała. Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa jest połączeniem dwóch technik, pierwszej- RF, tutaj wykorzystujemy prąd o częstotliwości fal radiowych, by podgrzać tkanki skóry. Druga technika to mikronakłuwanie, które w sposób mechaniczny pobudza procesy naprawcze naszej skóry. Uzyskujemy efekt termicznego obkurczenia skóry i spirali włókien kolagenowych.

jak działa INTRAcel PRO?

Głowica urządzenia wyposażona jest w kilkadziesiąt igieł i dzięki systemowi mikronakłuwania transportuje to działanie w głąb skóry. Brzmi groźnie, ale nie musimy się obawiać! Nie dochodzi tutaj do poparzenia skóry, prąd zaczyna działać dopiero w skórze właściwej. Cały system INTRAcel PRO jest tak skonstruowany, że parametry zabiegu i głębokość na jakiej będziemy działać jest regulowana podczas zabiegu przez specjalistę. W związku z tym, parametry ustawiamy w zależności od problemu i rodzaju skóry, biorąc pod uwagę efekty, które chcemy uzyskać. Cała energia rozchodzi się w skórze równomiernie – to kolejny atrybut urządzenia, co zwiększa efektywność zabiegu.

Mieliśmy okazję wypróbować działanie różnych urządzeń RF dostępnych na rynku. Należą do nich na przykład: Rfrax lift, czy Vivace RF i są to dobrej jakości sprzęty. Natomiast praca z INTRAcel PRO to miłość od pierwszego wejrzenia, a raczej od efektów, jakie udało nam się zobaczyć po przeprowadzonej terapii u Pacjenta. Efekt był zauważalny gołym okiem już po pierwszym zabiegu! Dzięki indywidualnemu podejściu do pacjenta oraz urządzeniu INTRAcel PRO jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom Pacjenta, a co za tym idzie uzyskać satysfakcję dla nas, jako lekarzy.

Zabieg rekonwalescencji po zabiegach RF nie jest długi, możemy go wykonywać przez cały rok, a proces neokolagenezy trwa około 3 miesięcy. Terapię z zastosowaniem radiofrekwencji stosujemy w okolicy skóry twarzy, jak również na różnych obszarach ciała. INTRAcel PRO to innowacyjne urządzenie, a kolejny „plus” tego sprzętu to możliwość regulacji parametrów mocy fali radiowej. Co ważne, możemy także regulować głębokość mikronakłuć, których nie osiągniemy na innych urządzeniach tego typu.

Radiofrekwencję mikroigłową wykonujemy za pomocą jednorazowych tipów wyposażonych w 49 mikroigieł. Po wkłuciu na głębokość 0,5 – 2,0 mm następuje podgrzanie na ich końcach, co powoduje denaturację niektórych białek, a co za tym idzie pobudzenie produkcji włókien kolagenowych
i elastyny. Tym sposobem uzyskujemy efekt silnego zagęszczenia i ujędrnienia skóry.

Jest to zabieg bezpieczny, wykonywany po znieczuleniu powierzchniowym kremem z lignokainą. Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej INTRAcel PRO to przede wszystkim bezpieczna i precyzyjna procedura zabiegowa. Zaawansowany system, który sprosta Państwa oczekiwaniom!

4.4/5 - (18 głosów)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*