dermapen Katowice

Czy Dermapen usuwa blizny?

Strona główna » Blog » Medycyna estetyczna » Czy Dermapen usuwa blizny?


Dermapen 4.0 to jeden z ulubionych zabiegów Pacjentów w naszej klinice! Skąd ta sympatia? Urządzenie ma wiele zastosowań. Sprawdzi się, gdy nasza skóra wymaga regeneracji, w przypadku blizn, (również tych potrądzikowych), rozstępów, cellulitu, a także w terapiach przeciw wypadaniu włosów. 

Na czym polega zabieg Dermapen?

Dla każdego Pacjenta podczas zabiegu Dermapen przeznaczony jest sterylny kartridż wyposażony w igły molibdenowe. Zabieg polega na powolnym przesuwaniu urządzenia po skórze i wykonaniu serii mikronakłuć. Pracujemy na koktajlach z kwasem hialuronowym, witaminami, peptydami, które są wtłaczane w głąb skóry podczas zabiegu. Każde ukłucie dla skóry to sygnał, że właśnie została ona uszkodzona i powinna się regenerować. W ten sposób pobudza się procesy regeneracyjne skóry, tworzy się kolagen i elastyna.

Nasi pacjenci często pytają „co jest dobre na blizny po trądziku?”

Odpowiadamy – Dermapen na blizny potrądzikowe sprawdzi się znakomicie! Nawet wyleczony trądzik często zostawia po sobie „pamiątki” na długie lata. Dzięki silnemu pobudzeniu procesów naprawczych świetnie radzi sobie on ze spłyceniem blizn potrądzikowych i daje efekt wygładzenia skóry. 

W przypadku silnych blizn potrądzikowych, w klinice Skórna.pl poza dermapenem rekomendujemy takie zabiegi jak: laser frakcyjny, radiofrekwencja mikroigłowa, a także peelingi chemiczne. Często stosujemy terapie naprzemienne, aby jak najmocniej stymulować skórę i działać na różnych poziomach. 

Dermapen na blizny – efekty

Z doświadczenia wiemy, że Dermapen korzystnie wpływa na skórę i poprawia jej wygląd. Skóra jest gładka i napięta, wyrównuje się koloryt oraz zmniejszają się pory. W przypadku działania na blizny musimy mieć świadomość, że nie będzie to pojedynczy zabieg. Oczywiście nawet po jednym zauważymy efekty, natomiast, aby spłycić blizny potrądzikowe musimy wykonać serię zabiegów. Ich ilość zależy tak naprawdę od efektów, jakie chcemy osiągnąć. Zazwyczaj jest to około 4 – 5 zabiegów co 6 – 8 tygodni. 

Czy Dermapen usuwa przebarwienia po trądziku?

W związku z tym, iż urządzenie to mocno pobudza procesy naprawcze w skórze, stymuluje jej zagęszczenie i wygładzenie. Mikronakłuwanie stymuluje proces melanogenezy, a co za tym idzie, działa też na przebarwienia. Po zabiegu możemy pochwalić się gładką i promienną skórą. 

Dermapen na blizny – opinie

Z opinii naszych Pacjentów wynika, że Dermapen świetnie sprawdza się, jeśli zależy nam na regeneracji skóry, wyrównaniu kolorytu, blizn potrądzikowych. To doskonała metoda z zakresu medycyny estetycznej na zachowanie młodej, pięknej skóry lub radzenia sobie z jej niedoskonałościami! Co dzień mamy szczęście oglądać Państwa zadowolenie z efektów terapii i cieszymy się, że Dermapen 4.0 to zawsze strzał
w dziesiątkę!

Kliknij w numer telefonu, aby umówić zabieg Dermapen 4.0 w Klinice Skórna.pl

Tel: 790-790-099

4/5 - (28 głosów)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*