Czy warto robić zabieg z osoczem na twarz?

Czy warto robić zabieg z osoczem na twarz?

Strona główna » Blog » Medycyna estetyczna » Czy warto robić zabieg z osoczem na twarz?


Jednym z ulubionych zabiegów naszych Pacjentów jest zabieg mezoterapii z użyciem osocza bogatopłytkowgo PRP (Platelet Rich Plazma) i nic
w tym zaskakującego. Duże uznanie wynika ze skuteczności, którą daje procedura PRP w terapiach przeciwstarzeniowych. Zabieg z osoczem bogatopłytkowym poprawia się jakość skóry – staje się gęsta i promienna. Redukują się zmarszczki, cienie pod oczami, poprawia się koloryt.

Z całego dobrodziejstwa terapii osoczem korzysta nie tylko medycyna estetyczna, ale również stomatologia, ortopedia, chirurgia. W naszej klinice wykorzystujemy osocze PRP w metodzie O-Shot (Orgasm Shot).

Co to takiego ? To zabieg z zakresu ginekologii estetycznej, który zwiększa wrażliwość miejsc intymnych kobiety, poprzez ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym. Sprawdzi się również jako terapia wspomagająca przy laserowym obkurczaniu pochwy, nietrzymaniu moczu, suchości pochwy.

Ale wróćmy do skóry twarzy… Zabieg mezoterapii osoczem to produkt biokompatybilny, czyli ryzyko wystąpienia jakichkolwiek reakcji alergicznych jest znikome. Pozyskiwany jest z naszej własnej krwi i po odwirowaniu podawany metodą mezoterapii. Stąd też powszechnie znana nazwa „wampirzy lifting”. Pacjenci wysoko oceniają efekty pozabiegowe do których należą między innymi: rewitalizacja skóry, nawilżenie i poprawa elastyczności. 

Na czym polega fenomen zabiegu PRP?

Duże stężenie płytek krwi w osoczu PRP stymuluje komórki macierzyste naszej skóry do namnażania, pobudzone są procesy regeneracyjne
fibroblasty intensywnie wytwarzają nowy kolagen. Krótko mówiąc regeneracja naszej skóry osiąga poziom high level!

Ostrzykiwanie skóry osoczem bogatopłytkowym w celu jej kompleksowego odmłodzenia i upiększenia

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym opinie

Z opinii naszych Pacjentów wynika, że skóra po zabiegu jest napięta, gęsta i ma ujednolicony koloryt. Mezoterapia osoczem sprawdzi się, gdy skóra wymaga regeneracji, np. po zabiegach z użyciem lasera frakcyjnego, czy przy terapiach blizn. Często w naszym gabinecie łączymy wykonanie zabiegu Dermapen 4.0 z osoczem PRP. Są z nami Pacjenci wyjątkowo zadowoleni z efektów terapii blizn potrądzikowych z zastosowaniem osocza PRP. Blizny znacząco się wygładzają i ku radości Pacjentów odchodzą w niepamięć.

Warto wspomnieć o korzyściach wynikających z użycia osocza bogatopłytkowego do terapii owłosionej skóry głowy. Ma ona zastosowanie
w przypadku łysienia oraz wypadania włosów. Pobudzony jest wzrost włosa, a wypadanie zmniejsza się. Tutaj zalecamy wykonanie serii zabiegów.

Wniosek jest jeden, zabieg z wykorzystaniem osocza daje spektakularne efekty, a opinie pacjentów są bardzo pozytywne!

Po jakim czasie efekty zabiegu osoczem?

Pierwsze efekty po wykonaniu mezoterapii osoczem PRP zauważymy już dwa tygodnie po zabiegu. Skóra będzie gładka, jędrna i promienna. Możemy wykonać zabieg jednorazowo, jako bankietowy lub kontynuować terapię w odstępach 2 – 4 tygodni.

Zabieg ostrzykiwania skóry osoczem bogatopłytkowym pozyskiwanym z próbki krwi pobranej od pacjenta

Jak się wygląda po zabiegu z osoczem bogatopłytkowym?

Macie Państwo obawy o to, jak będziecie wyglądać po „wampirzym liftingu”? Nazwa faktycznie nie brzmi zachęcająco, ale nie ma się czego obawiać. Skóra po zabiegu z użyciem osocza PRP wygląda jak po zabiegu mezoterpii. Jest zaczerwieniona, może pojawić się jakiś siniaczek i nie będzie to wina osocza, tylko igły, którą podajemy preparat i czasem natknie się na naczynie w skórze. I właściwie to wszystko, możemy wrócić do naszych czynności życiowych. Nie nakładamy makijażu, nie korzystamy przez najbliższe godziny z basenów, sauny czy solarium. Pamiętajmy również o ochronie przeciwsłonecznej filtrami UV i to w każdym przypadku, zawsze i wszędzie! Niestety nic tak nie przyspiesza starzenia skóry jak promieniowanie UV,
a nam zależy, aby Wasze skóry pozostały piękne i młode!

Kliknij w numer telefonu, aby umówić zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowgo PRP w Klinice Skórna.pl

Tel: 790-790-099

3.4/5 - (378 głosów)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*