Korekcja odstających uszu

Korekcja odstających uszu

Strona główna » Blog » Korekcja odstających uszu


Do tej pory operacja uszu kojarzyła się wyłącznie z chirurgią plastyczną. Kiedy na rynku pojawiły się nici liftingujące dedykowane dla uszu, małoinwazyjna korekta uszu stała się możliwa.

Dla kogo małoinwazyjny zabieg korekcji uszu

Korekcja odstających uszu przy użyciu nici liftingujących dedykowana jest osobom, które chcą zmienić wygląd uszu, a konkretnie sprawić, aby małżowiny uszne mniej odstawały od głowy. 

Przebieg zabiegu

Podczas zabiegu lekarz wprowadza nić stałą, która przybliża do siebie chrząstki ucha tak, aby zmniejszyć kąt odstawania małżowiny usznej od głowy. Nić jest niewchłanialna, gładka, bez haczyków. Po podaniu znieczulenia miejscowego lekarz wprowadza podskórnie nić. Nić wykonana jest z materiału niewchłanialnego, w związku z czym efekt może utrzymywać się bardzo długo. Nawet 5 lat i więcej.

Czy zabieg jest bolesny? Zabieg wykonujemy w znieczuleniu miejscowym, więc ból nie powinien występować. W razie gdyby się pojawił, zawsze istnieje możliwość dodania znieczulenia.

Rekonwalescencja

Po zabiegu w nosimy opatrunek przez ok. 2 dni, a następnie opaskę na uszy przez ok. 2 tygodnie tak, aby rezultat zabiegu był jak najlepszy. W razie dolegliwości bólowych przez pierwsze kilka dni po zabiegu można stosować leki przeciwbólowe bez recepty.

Kontrola po zabiegu jest po 7-10 dniach od zabiegu.

Ile kosztuje małoinwazyjna korekcja uszu?

Niechirurgiczna korekta uszu nićmi liftingującymi4500 zł
3.5/5 - (33 głosów)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*