Blefaroplastyka powiek górnych – zdjęcia przed i po, efekty zabiegu

Strona główna » Blog » Okuloplastyka » Blefaroplastyka » Blefaroplastyka powiek górnych – zdjęcia przed i po, efekty zabiegu


Blefaroplastyka – plastyka powiek to zabieg, który polega na usunięciu nadmiaru skóry na powiekach. Dzięki niemu możemy przywrócić skórze oczu młodzieńczy wygląd, nadając im pożądany kształt i kontur.

Blefaroplastyka pozwala nabrać twarzy promiennego wyglądu. Uzyskujemy wizualne odmłodzenie twarzy, odświeżenie spojrzenia, poprawia się napięcie skóry wokół oczu. Odsłonięcie powieki pozwala pięknie wyeksponować oko, które staje się bardziej wyraziste, a to wpływa na całokształt postrzegania nas przez otoczenie. Twarz staje się bardziej pogodna, polepsza się również pole widzenia.

Dzięki blefaroplastyce możemy:

 • skutecznie usunąć nadmiar wiotkiej skóry powiek,
 • zlikwidować przepukliny tłuszczowe,
 • przywrócić prawidłowe napięcie w strukturach powięziowych,
 • zlikwidować problem opadającej powieki,
 • zminimalizować wady mięśni,
 • pozbyć się problemu wiecznie zmęczonych oczu.

Blefaroplastyka zdjęcia przed i po

Poniżej prezentujemy wybrane historie naszych Pacjentów oraz zdjęcia przed i po wykonaniu zabiegu plastyki powiek górnych.

Metamorfozy Doktor Katarzyna Lepska


Pacjentka po plastyce powiek górnych
z jednoczasowym resurfacingiem powiek górnych laserem CO2, celem zagęszczenia i rewitalizacji skory okolic powiek górnych. Zdjęcie przed i po 2 tygodniach

Pacjentka po plastyce powiek górnych
z jednoczasowym resurfacingiem powiek górnych laserem CO2, celem zagęszczenia i rewitalizacji skory okolic powiek górnych. Zdjęcia po 2 tygodniach od zabiegu

Pacjentka po plastyce powiek górnych z użyciem noża RF (radiofrekwencyjnego) z jednoczasowym resurfacingiem powiek górnych laserem CO2. Zdjęcie przed i 14 dni po zabiegu

Pacjentka po plastyce powiek górnych z użyciem noża RF (radiofrekwencyjnego) i jednoczasowym resurfacingiem powiek górnych laserem CO2. Zdjęcie przed, 14 i 20 dni po zabiegu

Pacjentka po plastyce powiek z użyciem noża RF
i jednoczasowym resurfacingiem skóry powiek górnych i dolnych laserem CO2, efekt po 2,5 miesiącach od zabiegu

Pacjentka po plastyce powiek z użyciem noża RF
i jednoczasowym resurfacingiem skóry powiek górnych i dolnych laserem CO2, efekt po 2,5 miesiącach od zabiegu

przepukliny tłuszczowe katowice

Pacjentka po zabiegu plastyki powiek górnych i dolnych z redukcją przepuklin tłuszczowych. Zdjęcie przed i 1.5 miesiąca po zabiegu

Zdjęcie przed i 7 dni po zabiegu plastyki powiek górnych

Metamorfozy Doktor Rafał Woś

Blefaroplastyka-zdjecia-przed-i-po

Pacjentka ok. 56 lat, Gliwice (okolice). Od kilku lat marzyła o operacji powiek. Nadmiar skóry uniemożliwiał jej pomalowanie oczu oraz dawał uczucie ciężaru. Rozważała zabieg w różnych klinikach, zdecydowała się na  zabieg blefaroplastyki powiek górnych z użyciem noża RF u dr Woś. Efekt po 7 dniach od zabiegu. Uzyskano pożądany efekt odmłodzenia powiek górnych. Pacjentka jest zachwycona ze swojej decyzji i efektu.

blefaroplastyka-efekty-zdjecia

Pacjentka ok. 42 lat, Warszawa (okolice). Pacjentka zgłasza ciężar i nadmiar skóry powiek górnych. Podaje, że wygląda na zmęczoną i chciałaby „odmłodzić” oczy o kilkanaście lat. Wykonano plastykę powiek górnych. Efekt po 7 dniach od zabiegu. Pacjentka jest bardzo zadowolona z efektu.

Zabieg-plastyki-powiek-przed-i-po

Pacjentka ok. 53 lat Kraków (okolice). Bardzo chciała zadbać o swój wygląd, nie była pewna jaki zabieg na powieki będzie dla niej najlepszy. Zdecydowała się na blefaroplastykę powiek górnych z użyciem noża radiofrekwencyjnego. Efekt po 7 dniach od zabiegu. Pacjentka bardzo dziękuje za zabieg, efekt przerósł jej oczekiwania.

plastyka-powiek-efekty-zdjecia

Pacjentka ok. 37 lat, Częstochowa (okolice). Z uwagi na rodzinne skłonności do wiotczenia skóry powiek zgłasza ciężar na powiekach i brak możliwości namalowania kreski. Skóra zaczyna przysłaniać jej pole widzenia. Wykonano blefaroplastykę powiek górnych. Efekt po 14 dniach od zabiegu. Pacjentka żałuje, że tak długo zwlekała z decyzją o zabiegu.

blefaroplastyka-powiek-gornych-zdjecia

Pacjentka ok. 56 lat, Zakopane i Nowy Targ (okolice). Pacjentka zauważyła od kilku lat narastający problem z powiekami górnymi. Skarży się na nieatrakcyjny wygląd, prosi o przywrócenie młodszego spojrzenia. U pacjentki wykonano blefaroplastykę powiek górnych z użyciem noża RF (radiofrekwencyjnego) z elektrokoagulacją i wycięciem poduszek tłuszczowych (przepuklin). Zdjęcie 10 dni po zabiegu. Pacjentka jest wdzięczna za uzyskany rezultat i poleca zabieg innym pacjentkom.

blefaroplastyka-powiek-gornych-i-dolnych

Pacjentka ok. 65 lat, Katowice (okolice). Zgłasza znaczny nadmiar skóry powiek górnych oraz dolnych. Z uwagi na wiotkość i nadmiar skóry powiek dolnych zdecydowała się na blefaroplastykę powiek dolnych metodą przezskórną z jednoczasową blefaroplastyką powiek górnych z użyciem noża RF (radiofrekwencyjnego). Dzięki temu uzyskano podczas jednego zabiegu rezultat, który przerósł oczekiwania pacjentki i przyniósł znaczną poprawę wyglądu. Efekt 7 dni po zabiegu.

4.6/5 - (10 głosów)

3 komentarze

 1. Magdalena Wilanowska

  Malar bags

 2. Magdalena Wilanowska

  Jestem zainteresowana zabiegiem związanym z pozbyciem się malar bags

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*