Blefaroplastyka powiek górnych – zdjęcia przed i po, efekty zabiegu

Strona główna » Blog » Okuloplastyka » Blefaroplastyka » Blefaroplastyka powiek górnych – zdjęcia przed i po, efekty zabiegu


Blefaroplastyka – plastyka powiek to zabieg, który polega na usunięciu nadmiaru skóry na powiekach. Dzięki niemu możemy przywrócić skórze oczu młodzieńczy wygląd, nadając im pożądany kształt i kontur.

Blefaroplastyka pozwala nabrać twarzy promiennego wyglądu. Uzyskujemy wizualne odmłodzenie twarzy, odświeżenie spojrzenia, poprawia się napięcie skóry wokół oczu. Odsłonięcie powieki pozwala pięknie wyeksponować oko, które staje się bardziej wyraziste, a to wpływa na całokształt postrzegania nas przez otoczenie. Twarz staje się bardziej pogodna, polepsza się również pole widzenia.

Konsultacja online – zyskaj 650zł

Koszt blefaroplastyki powiek górnych to 4900zł. Wypełnij poniższy formularz online i zyskaj 650zł. Wypełniając formularz otrzymujesz:

 • darmową konsultację wartą 250zł
 • zaoszczędzisz czas – przyjeżdżasz od razu na zabieg
 • otrzymasz dodatkowe 400zł na zabieg plastyki powiek górnych

Wycena zabiegu


Co możesz zyskać?

 • skutecznie usunąć nadmiar wiotkiej skóry powiek,
 • zlikwidować przepukliny tłuszczowe,
 • przywrócić prawidłowe napięcie w strukturach powięziowych,
 • zlikwidować problem opadającej powieki,
 • zminimalizować wady mięśni,
 • pozbyć się problemu wiecznie zmęczonych oczu.

Blefaroplastyka zdjęcia przed i po

Poniżej prezentujemy wybrane historie naszych Pacjentów oraz zdjęcia przed i po wykonaniu zabiegu plastyki powiek górnych.

Metamorfozy Doktor Katarzyna Lepska

blefaroplastyka katowice

Pacjentka po plastyce powiek górnych z użyciem noża RF (radiofrekwencyjnego)

Pacjentka przed i po plastyce powiek górnych

plastyka-powiek-gornych-efekty

Pacjentka przed i po plastyce powiek górnych

Pacjentka po plastyce powiek górnych
z jednoczasowym resurfacingiem powiek górnych laserem CO2, celem zagęszczenia i rewitalizacji skory okolic powiek górnych. Zdjęcia po 2 tygodniach od zabiegu

Pacjentka po plastyce powiek górnych z użyciem noża RF (radiofrekwencyjnego) z jednoczasowym resurfacingiem powiek górnych laserem CO2. Zdjęcie przed i 14 dni po zabiegu

Pacjentka po plastyce powiek górnych z użyciem noża RF (radiofrekwencyjnego) i jednoczasowym resurfacingiem powiek górnych laserem CO2. Zdjęcie przed, 14 i 20 dni po zabiegu

Pacjentka po plastyce powiek z użyciem noża RF
i jednoczasowym resurfacingiem skóry powiek górnych i dolnych laserem CO2, efekt po 2,5 miesiącach od zabiegu

Pacjentka po plastyce powiek z użyciem noża RF
i jednoczasowym resurfacingiem skóry powiek górnych i dolnych laserem CO2, efekt po 2,5 miesiącach od zabiegu

Zdjęcie przed i 7 dni po zabiegu plastyki powiek górnych

Metamorfozy Doktor Rafał Woś

Blefaroplastyka-zdjecia-przed-i-po

Pacjentka ok. 56 lat, Gliwice (okolice). Od kilku lat marzyła o operacji powiek. Nadmiar skóry uniemożliwiał jej pomalowanie oczu oraz dawał uczucie ciężaru. Rozważała zabieg w różnych klinikach, zdecydowała się na  zabieg blefaroplastyki powiek górnych z użyciem noża RF u dr Woś. Efekt po 7 dniach od zabiegu. Uzyskano pożądany efekt odmłodzenia powiek górnych. Pacjentka jest zachwycona ze swojej decyzji i efektu.

blefaroplastyka-efekty-zdjecia

Pacjentka ok. 42 lat, Warszawa (okolice). Pacjentka zgłasza ciężar i nadmiar skóry powiek górnych. Podaje, że wygląda na zmęczoną i chciałaby „odmłodzić” oczy o kilkanaście lat. Wykonano plastykę powiek górnych. Efekt po 7 dniach od zabiegu. Pacjentka jest bardzo zadowolona z efektu.

Zabieg-plastyki-powiek-przed-i-po

Pacjentka ok. 53 lat Kraków (okolice). Bardzo chciała zadbać o swój wygląd, nie była pewna jaki zabieg na powieki będzie dla niej najlepszy. Zdecydowała się na blefaroplastykę powiek górnych z użyciem noża radiofrekwencyjnego. Efekt po 7 dniach od zabiegu. Pacjentka bardzo dziękuje za zabieg, efekt przerósł jej oczekiwania.

plastyka-powiek-efekty-zdjecia

Pacjentka ok. 37 lat, Częstochowa (okolice). Z uwagi na rodzinne skłonności do wiotczenia skóry powiek zgłasza ciężar na powiekach i brak możliwości namalowania kreski. Skóra zaczyna przysłaniać jej pole widzenia. Wykonano blefaroplastykę powiek górnych. Efekt po 14 dniach od zabiegu. Pacjentka żałuje, że tak długo zwlekała z decyzją o zabiegu.

blefaroplastyka-powiek-gornych-zdjecia

Pacjentka ok. 56 lat, Zakopane i Nowy Targ (okolice). Pacjentka zauważyła od kilku lat narastający problem z powiekami górnymi. Skarży się na nieatrakcyjny wygląd, prosi o przywrócenie młodszego spojrzenia. U pacjentki wykonano blefaroplastykę powiek górnych z użyciem noża RF (radiofrekwencyjnego) z elektrokoagulacją i wycięciem poduszek tłuszczowych (przepuklin). Zdjęcie 10 dni po zabiegu. Pacjentka jest wdzięczna za uzyskany rezultat i poleca zabieg innym pacjentkom.

Pacjentka ok 40 lat, Sosnowiec. Przeszkadzał jej nadmiar wiotkiej skóry na powiekach, który dodawał jej lat. Jej marzeniem było duże otwarte oko
o młodszym spojrzeniu. Dzięki cięciu nożem radiofrekwencyjnym RF udało się doprowadzić do bardzo estetycznego wyglądu blizny. Efekt już po 7 dniach wydaje się znakomity.

Pacjentka ok. 45 lat, Tychy. Nie podobał jej się nadmiar skóry powiek górnych i „opadanie” powiek. Miała trudności z pomalowaniem oka. Chciała mieć dużą powiekę z zachowaniem najlepszej estetyki. Rewelacyjny efekt uzyskano dzięki zastosowaniu noża radiofrekwencyjnego oraz najcieńszego szwu, który ciągle założony jest prawie niewidoczny. Efekt po 7 dniach.

Pacjentka z Bytomia (okolice). Mimo młodego wieku zawsze marzyła o otwartym oku. Nadmiarowy fałd skóry psuł piękne spojrzenie i wymagał poprawy. Dzięki zastosowaniu techniki szycia ultracienką nicią i idealnemu cięciu osiągnięto spektakularny efekt.

Pacjentka z Bytomia (okolice). Mimo młodego wieku zawsze marzyła o otwartym oku. Nadmiarowy fałd skóry psuł piękne spojrzenie i wymagał poprawy. Dzięki zastosowaniu techniki szycia ultracienką nicią i idealnemu cięciu osiągnięto spektakularny efekt.

4.3/5 - (50 głosów)

5 komentarzy

 1. Witam Msm 57 lat i mocno opadające powieki Czuję się starsza niż jestem Potrzebuje pomocy .

  • Klinika Skórna.pl

   Szanowna Pani Jolu, oczywiście pomożemy.
   Zapraszamy Panią serdecznie na konsultację z jednym z naszych specjalistów – wizytę konsultacyjną może Pani umówić pod numerem telefonu: 790 790 099.
   Pozdrawiamy serdecznie,
   Klinika Skórna.pl

 2. Magdalena Wilanowska

  Malar bags

 3. Magdalena Wilanowska

  Jestem zainteresowana zabiegiem związanym z pozbyciem się malar bags

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*