Czy można powiększyć penisa (członka)?

Czy można powiększyć penisa?

Strona główna » Blog » Medycyna estetyczna » Czy można powiększyć penisa?


Czy można powiększyć penisa?
Często wstydzimy się zadać to pytanie, albo nie zdajemy sobie sprawy z możliwości powiększenia penisa. Niektórych mężczyzn dotyka obniżenie satysfakcji seksualnej, a także zaniżenie samooceny i pewności siebie w związku z wielkością, a przede wszystkim grubością swojego członka. Dlaczego więc nie skorzystać z nowoczesnych metod pogrubiania penisa, a tym samym poprawić jakość swojego życia intymnego?

Dzięki rozwojowi medycyny estetycznej i opracowaniu usieciowanych wypełniaczy jest możliwe jego powiększenie w obwodzie. W tym celu stosuje się dedykowany kwas hialuronowy o umiarkowanej twardości, tak aby dobrze pasował i integrował się ze skórą okolicy prącia. Jest to preparat
o konsystencji żelu, który dosyć długo utrzymuje się w tej okolicy – efekt może utrzymywać się latami. Poza tym jest obojętny dla organizmu, nie powoduje reakcji alergicznych ani zapalnych. 

Preparat podawany jest w znieczuleniu miejscowym. Za pomocą kaniuli podajemy 5-10 ml preparatu podskórnie w okolicy penisa tak, aby uzyskać pożądany wzrost obwodu do około 3-4 centymetrów. Dzięki temu uzyskuje się natychmiastowy efekt optycznego i strukturalnego pogrubienia. Rezultat utrzymuje się latami, chociaż w zależności od stopnia metabolizmu i przemiany kwasu może być konieczne jego uzupełnienie po kilku miesiącach.

W celu zapewnienia jak najlepszego komfortu zabieg można wykonać bez udziału pielęgniarki, trwa on ok. 20-30 minut i nie jest bolesny poza podaniem znieczulenia. Po zabiegu należy zachować wstrzemięźliwość seksualną przez okres 3 tygodni oraz przestrzegać innych zaleceń lekarza.

4.4/5 - (17 głosów)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*