labioplastyka ilustracja artykułu efekty zabiegu

Labioplastyka zdjęcia przed i po, efekty plastyki warg sromowych

Strona główna » Blog » Ginekologia plastyczna » Labioplastyka » Labioplastyka zdjęcia przed i po, efekty plastyki warg sromowych

Zebraliśmy dla Państwa zdjęcia efektów przed i po zabiegu labioplastyki warg sromowych mniejszych. Labioplastyka w naszej klinice jest przeprowadzana przez specjalistę z zakresu ginekologii plastycznej dr n.med. Marcin Nylec. Zaufały nam setki kobiet nie tylko z Polski, ale z całej Europy. Wszystkie poniższe zdjęcia są wykonane w Klinice Skórna.pl.

W pierwszej części artykułu przedstawiamy Państwu zdjęcia efektów plastyki warg sromowych. Do każdego ze zdjęć dołączamy również krótkie historie naszych Pacjentek. Proszę zauważyć, że u wielu Pacjentek przyczyną wykonania zabiegu korekty warg sromowych były nie tylko przesłanki estetyczne. W wielu przypadkach istotnym powodem do plastyki warg sromowych były względy zdrowotne.

Dla lepszego zobrazowania efektów zabiegu, w dalszej części artykułu, dołączamy również krótkie filmy przedstawiające wygląd warg sromowych przed oraz po zabiegu labioplastyki.

Co to jest labioplastyka

Labioplastyka to zabieg chirurgiczny z zakresu ginekologii estetycznej, na który decyduje się coraz więcej Pań. Większa świadomość Pacjentek sprawia, iż decydują się na korektę, modelowanie czy zmniejszanie warg sromowych mniejszych, aby polepszyć jakość swojego życia. A jak twierdzą same Pacjentki polepsza się znacznie i żałują, że tak późno zdecydowały się na ten krok.

Czasem natura obdarza nas zbyt hojnie… Wystające wargi sromowe mniejsze ponad wargi sromowe większe są przyczyną dyskomfortu w życiu codziennym. Najzwyczajniej w świecie przeszkadzają w uprawianiu sportu, jak na przykład jazda na rowerze, czy w życiu intymnym. Są powodem kompleksów i zaniżonego poczucia własnej wartości u kobiet. Plastyka warg sromowych nie jest już tematem tabu. Przerost warg sromowych to problem, z którym można sobie poradzić. Właśnie labioplastyka jest zabiegiem, który ma na celu plastykę (skracanie, modelowanie) warg sromowych mniejszych.

W Klinice Skórna.pl doktor Marcin Nylec na co dzień z powodzeniem pomaga Pacjentkom pozbyć się tego kompleksu. Efekty zabiegu labioplastyki przywołują uśmiech na twarzach kobiet, które odzyskują wiarę w swoje piękno i żyje im się zdecydowanie lepiej. Zdjęcia przed i po zamieszczone w dzisiejszym artykule są tego najlepszym potwierdzeniem.

Kiedy wykonać zabieg labioplastyki warg sromowych mniejszych?

Labioplastyka to zabieg dla kobiet które nie są zadowolone z wyglądu warg sromowych mniejszych , nie odpowiada im kształt warg sromowych, mają ciemne brzegi warg sromowych , asymetrię warg, czy zdeformowane wargi sromowe. Z zabiegu korekcji warg sromowych korzystają Panie, które odczuwają dyskomfort podczas noszenia obcisłej bielizny, strojów kąpielowych, dyskomfort podczas jazdy na rowerze, czy podczas siadania na czymś twardym.

Deformacje warg sromowych i utrata jędrności warg sromowych może nas dotknąć po przebytych porodach, gdy zmniejsza się ich elastyczność. Przyczyną może być przerost wrodzony (związany z anatomią warg sromowych), stosowanie androgenów, obrzęk limfatyczny, czy infekcje skórne w obrębie krocza.

Niejednokrotnie zdarza się że przerośnięte wargi sromowe i napletek łechtaczki są przyczyną zaburzeń lub braku orgazmu u kobiet. U tych Pacjentek niejednokrotnie samo wykonanie operacji zmniejszenia warg sromowych przywraca radość z życia intymnego.

Labioplastyka zdjęcia przed i po

Poniżej prezentujemy prawdziwe historie naszych Pacjentek oraz zdjęcia przed i po labioplastyce warg sromowych mniejszych. Proszę zwrócić uwagę, że efekt estetyczny to jedno, natomiast komfort życia, pewność siebie, brak nawracających infekcji czy prawidłowe orgazmy to równie ważny efekt labioplastyki.

Odkryj nową pewność siebie Zdjęcia efektów labioplastyki przed i po zabiegu

Pacjentka z Warszawy. Przed i po labioplastyce warg sromowych mniejszych – rezultaty, które zapierają dech w piersiach! Ten kolaż ukazuje wyraźną transformację, którą można osiągnąć dzięki labioplastyce. Zauważysz, jak delikatnie i precyzyjnie kształt warg został poprawiony, przynosząc nie tylko estetyczne, ale również emocjonalne korzyści.

labioplastyka przed i po

Pacjentka z Warszawy, 35-lat, rodziła 2x siłami natury. Powiększenie się warg sromowych mniejszych nastąpiło po przebytych porodach.

Przerośnięte wargi sromowe były dla niej nieakceptowalne ze względu na aktywny tryb życia.

Wykonano plastykę warg sromowych mniejszych oraz plastykę napletka łechtaczki.

Zdjęcie przed i 6 tygodni po zabiegu

labioplastyka przed i po

Pacjentka z Poznania, w wieku 49-lat. Skarżyła się na przerośnięte wargi sromowe, przeszkadzające jej w codziennym funkcjonowaniu. Częste urazy związane były z bólem warg sromowych. Poza tym nawracające infekcje pochwy oraz powtarzające się urazy warg sromowych.

Konsultowała się u swojego ginekologa, który polecił naszą Klinikę.

Wykonano plastykę warg sromowych mniejszych oraz plastykę napletka łechtaczki.

Po zabiegu otrzymaliśmy efekt jakiego Pacjentka oczekiwała, czyli wargi sromowe mniejsze są zupełnie schowane za wargami większymi

przed i po labioplastyce

Pacjentka z Gliwic z przerostem oraz asymetrią warg sromowych mniejszych, które stanowiły dla niej dyskomfort przede wszystkim estetyczny. Poza tym duży przerost napletka łechtaczki, utrudniający osiągnięcie przyjemności podczas współżycia.

Wykonano labioplastykę oraz plastykę napletka łechtaczki.

Zdjęcie przed oraz 4 tygodnie po zabiegu

przed i po zabiegu korekty i modelowania warg sromowych

Pacjentka z Warszawy.

Znaczny przerost warg sromowych oraz napletka łechtaczki był dla niej krępujący podczas zbliżeń z partnerem.

Pacjentka skarżyła się, że podczas współżycia cały czas musi myśleć „jak ułożyć wargę sromową żeby nie bolało”.

Poza tym przerośnięte wargi sromowe stanowiły przeszkodę w zakładaniu dopasowanej bielizny.

Wykonano labioplastykę oraz plastykę napletka łechtaczki. Zabieg przeprowadzono autorską, bezbliznową techniką labioplastyki.

Od niepokoju do pewności Zobacz efekty labioplastyki na zdjęciach przed i po

Przedstawiamy historię pacjentki pani Anny, która podjęła decyzję o przeprowadzeniu labioplastyki.

Pani Anna przez długi czas odczuwała dyskomfort i niezadowolenie z powodu przerośniętych warg, co miało negatywny wpływ na jej samopoczucie i pewność siebie.

Po wykonaniu zabiegu labioplastyki, pani Anna doświadczyła wyraźnej poprawy. Wargi sromowe mniejsze zostały delikatnie i starannie skorygowane, nadając harmonijny wygląd zgodny z jej oczekiwaniami.

Przypadek pani Anny stanowi doskonały przykład, jak labioplastyka może przyczynić się do poprawy estetyki i komfortu intymnego obszaru ciała. Dzięki temu zabiegowi, pani Anna odzyskała pewność siebie i zyskała większą satysfakcję z wyglądu swoich warg sromowych mniejszych.

labioplastyka przed i po zdjęcie

Pacjentka z okolic Katowic, z dużym przerostem warg sromowych mniejszych, oraz niewielkimi dodatkowymi fałdami skórnymi w okolicy napletka łechtaczki.

Wykonano labioplastykę oraz niewielką korektę napletka łęchtaczki.

Zdjęcie przed oraz 5 tygodni po labioplastyce

labioplastyka przed i po

Pacjentka z Katowic. Wykonano zabieg labioplastyki warg sromowych mniejszych głównie ze względu na aspekt estetyczny. Pacjentce przeszkadzały zbyt długie wargi sromowe zwłaszcza podczas noszenia obcisłej bielizny. Przerośnięte wargi sromowe mniejsze powodowały także dyskomfort podczas sytuacji intymnych.

labioplastyka warg sromowych przed i po

Pacjentka w wieku 29-lat, przyjechała do nas z województwa pomorskiego, z okolic Gdańska. Skarżyła się na przerost warg sromowych mniejszych, które powodowały ból podczas współżycia, co prowadziło do znacznych trudności z osiągnięciem orgazmu przez Pacjentką.

Wykonano operację zmniejszenia warg sromowych mniejszych oraz niewielką plastykę napletka łechtaczki.

Po zabiegu labioplasyki wszystkie opisywane powyżej dolegliwości ustąpiły. Nie ma bólu podczas współżycia, Pacjentka nie ma problemu z osiągnięciem orgazmu.

labioplastyka zdjęcie przed i po

Pacjentka z okolic Rzeszowa w wieku 22 lat. Powiększone wargi sromowe mniejsze powodowały dyskomfort podczas współżycia. Pacjentka wstydziła się rozbierać przed swoim partnerem przy włączonym świetle.

Wykonano zabieg plastyki warg sromowych mniejszych oraz plastykę napletka łechtaczki.

Labioplastyka wykonana w celu osiągnięcia efektu Barbie Look.

Zdjęcie przed oraz 4 tygodnie po zabiegu.

Przemiana Labioplastyka - Zdjęcia przed i po ukazujące rewolucyjne rezultaty

Pacjentka w wieku 46-lat, przyjechała do naszej Kliniki z Bydgoszczy. Powiększone wargi sromowe mniejsze powodowały częste infekcje intymne. Pacjentka była z tego powodu wielokrotnie leczona lekami przeciwinfekcyjnymi. Jednak po krótkim czasie infekcje powracały.

Pani konsultowała się z nami online. Przyjechała bezpośrednio na zabieg.

Zdjęcie przed oraz 4 tygodnie po zabiegu labioplastyki warg sromowych mniejszych.

Pacjentka pozostaje z nami w kontakcie mailowym, podaje że od czasu zabiegu infekcje intymne nie występują.

plastyka warg sromowych zdjęcie przed i po

Pacjentka w wieku 32-lat, przyjechała do Kliniki z okolic Wrocławia. Pani wiąże przerost warg sromowych z porodem siłami natury, który miał miejsce 5 lat temu.

Przerost warg sromowych mniejszych powodował dyskomfort estetyczny, jednak przez długi czas Pacjentka myślała że „nic z tym nie można zrobić”.

Przez przypadek Pacjentka trafiła na naszego bloga. Obejrzała zdjęcia. Później konsultacja online i zabieg, z którego Pacjentka jest bardzo zadowolona. Podczas wizyty kontrolnej Pacjentka chwaliła się że „znowu wygląda tak jak dawniej”.

Zdjęcia wykonano przed oraz 6 tygodni po zabiegu modelowania warg sromowych.

przed i po labioplastyka warg sromowych

42-letnia Pacjentka z Łodzi, która po rozwodzie „chce zacząć nowy etap życia”.

Przyjechała do nas na konsultację żeby ocenić budowę warg sromowych. Nie zgłaszała żadnych innych dolegliwości poza trudnościami w osiągnięciu orgazmu ze swoim byłym partnerem.

W trakcie badania stwierdzono przerost warg sromowych mniejszych oraz znaczny przerost napletka łechtaczki, który był przyczyną jej dolegliwości w osiągnięciu satysfakcji podczas współżycia. Napletek łechtaczki w znacznym stopniu uniemożliwiał stymulację łechtaczki podczas współżycia.

Wykonano operację plastyki warg sromowych mniejszych oraz plastykę napletka łechtaczki.

Pacjentka pozostaje z nami w kontakcie mailowym, podaje że jej życie intymne (w tym satysfakcja ze współżycia) zmieniły się o 180-stopni.

przed i po labioplastyka warg sromowych

Pacjentka w wieku 28 lat, przyjechała na zabieg labioplastyki z Niemiec.

Problemem u Pacjentki był znaczny przerost warg sromowych mniejszych powodujący dyskomfort estetyczny podczas sytuacji intymnych oraz podczas noszenia strojów kąpielowych.

Ze względu na znaczną odległość, Pacjentka była konsultowana online i przyjechała do naszej Kliniki bezpośrednio na zabieg.

Zdjęcie przed oraz 2 miesiące po zmniejszeniu warg sromowych

labioplastyka warg sromowych mniejszych zdjęcie przed i po

Ta sama 28-letnia Pacjentka z Niemiec co na zdjęciu powyżej. Na zdjęciu widoczny efekt po operacji zmniejszania warg sromowych.

Labioplastyka warg sromowych mniejszych – filmy przed i po zabiegu

Poniżej prezentujemy, efekty estetyczne labioplastyki w postaci krótkich filmów. Dzięki temu można jeszcze dokładniej ocenić różnicę w wyglądzie warg sromowych mniejszych przed i po zabiegu u naszych Pacjentek. Mamy nadzieję że ruchomy obraz jeszcze dokładniej nakreśli Państwu różnicę w wyglądzie przed i po zabiegu labioplastyki.

Zmiana wyglądu warg sromowych

Pacjentka w wieku 45-lat. Konsultację przeprowadziłem online. Na zabieg przyjechała z okolic Szczecina.

Przerost warg sromowych poza względami estetycznymi, utrudniał codzienne funkcjonowanie.

Pacjentce bardzo przeszkadzała konieczność ciągłego „układania i poprawiania położenia” warg sromowych podczas codziennych aktywności.

Problem ten może wydawać się błahy dla osoby której to nie dotyczy. Jednak dla kobiet jest to bardzo krępujące.

Labioplastyka – film przed i po zabiegu.

Pacjentka przyjechała do nas z Warszawy. Ma 24 lata, skarży się na przerost warg sromowych mniejszych „od kiedy pamięta”. Początkowo nie wiedziała, że cokolwiek można z tym problemem zrobić. Nawet jak zwróciła uwagę na problem u swojego ginekologa usłyszała tylko „tak musi być”.

Poza dyskomfortem i problemami natury estetycznej, nasza Pacjentka miała częste urazy warg sromowych po jeździe na rowerze. A był to sport bez którego nie wyobrażała sobie życia.

Całe szczęście trafiła do nas na konsultację. Później zabieg. Efekt estetyczny jak sama przyznaje „przerósł jej oczekiwania”. I oczywiście może już uprawiać ukochany sport bez obawy o urazy.

Labioplastyka – efekt zabiegu przedstawiony w postaci filmu

Również Pacjentka przyjechała do nas z Warszawy. Konsultowana w wielu Klinikach, zdecydowała się na zabieg u nas. Z tego co mówi była to „jedna z najlepszych decyzji w jej życiu”.

Poza problemem natury estetycznej, nasza Pacjentka skarżyła się na duży dyskomfort w noszeniu obcisłych ubrań, zwłaszcza spodni. Poza tym, w okresie wakacyjnym, ubranie dobrze dopasowanego stroju kąpielowego było dla niej krępujące.

Po zabiegu wykonanym w naszej Klinice usłyszałem tylko „dlaczego tyle na to czekałam”. Zresztą zwrot ten słyszę przynajmniej kilka razy w tygodniu 🙂

Labioplastyka przed i po, film przedstawiający rezultat zabiegu

45-cio letnia Pacjentka z Londynu. Po kilku konsultacjach w Klinikach w UK, zdecydowała się przylecieć do nas. Zorganizowaliśmy dla Pacjentki transport z lotniska oraz nocleg.

Wielkość warg sromowych mniejszych była dla Pacjentki problemem natury zarówno estetycznej, jak i powodowały one ból podczas współżycia.

Wykonaliśmy u Pacjentki plastykę warg sromowych mniejszych oraz napletka łechtaczki. Film „po” nagrany jest 6 tygodni po operacji warg sromowych.

Labioplastyka film przedstawiający efekt ostateczny zabiegu.

Labioplastyka to nie tylko zabieg estetyczny. U tej 22-letniej Pacjentki z Wrocławia zupełnie zniknęły dolegliwości w postaci nawracających stanów zapalnych pochwy.
Pacjentka, przez kilka ostatnich lat była wielokrotnie leczona lekami przeciwgrzybiczymi. Przyczyn szukano także u jej partnera i on również kilkukrotnie miał włączone leczenie. Bezskutecznie. Dolegliwości nawracały. Już kilka tygodni po zakończonym leczeniu, Pacjentka znowu trafiała do lekarza. A ten przepisywał nowe leki……😓
I tak Pani trafiła do dr Nylca
Zdiagnozowano przerost warg sromowych mniejszych, który był przyczyną nawracających stanów zapalnych.
Dr Marcin Nylec wykonał labioplastykę warg sromowych mniejszych.
Efekt estetyczny widzicie Państwo na filmie.
Od czasu zabiegu u Pacjentki nie wystąpił ani jeden epizod zapalenia pochwy.

Pacjentka z Warszawy, w wieku 45-lat.

Przed zabiegiem widać znaczny asymetryczny przerost warg sromowych mniejszych, oraz również asymetryczny przerost napletka łechtaczki.

Stan ten utrudniał Pacjentce codzienne funkcjonowanie m.in uprawianie sportu. Duże wargi sromowe utrudniały zakładanie bielizny oraz stroju kąpielowego.

Pacjentka skarżyła się na brak satysfakcji ze współżycia. Mówiła że przerost warg sromowych przeszkadza jej podczas sytuacji intymnych z partnerem. Czuła z tego powodu duży dyskomfort, a niejednokrotnie ból.

Wykonano labioplastykę oraz plastykę napletka łechtaczki.

Zabieg przeprowadzono autorską, bezblizową techniką labioplastyki.

Efekty modelowania i zmniejszania warg sromowych

Mamy nadzieję, że efekty zachęcą do zabiegu labioplastyki kobiety, które jeszcze się wahają i mają wątpliwości. Labioplastyka warg sromowych to jeden z zabiegów ginekologii estetycznej, gdzie osiągamy spektakularne efekty a wdzięczność i radość naszych Pacjentek to dla nas największe wyróżnienie. Zobacz zdjęcia i podejmij decyzję, która odmieni Twoje życie na lepsze!

Laserowe modelowanie warg sromowych mniejszych

39-letnia Pacjentka z Bielska-Białej, po 2-porodach siłami natury.

Przerośnięte wargi sromowe mniejsze stanowiły dyskomfort przede wszystkim estetyczny.

Proszę zwrócić uwagę na znacznie powiększony i asymetryczny napletek łechtaczki, który, podobnie jak wargi sromowe mniejsze, wystawał poniżej warg sromowych większych

Pacjentce zależało na modelowaniu warg sromowych celem uzyskaniu efektu „Barbie Look”. Polega on na zupełnym chowaniu się warg sromowych mniejszych i napletka łechtaczki za wargami sromowych większymi.

Zdjęcie po prawej stronie wykonano zaledwie 9 dni po labioplastyce.

Piękno i harmonia Zobacz efekty labioplastyki na zdjęciach przed i po

25-letnia Pacjentka z Warszawy. Zdjęcie przed oraz 10 dni po labioplastyce.

Słowa Pacjentki „dlaczego tyle na to czekałam” – najlepiej opisują efekt zabiegu i zadowolenie z uzyskanego rezultatu

Modelowanie warg sromowych mniejszych. Efekty zabiegu

29-letnia Pacjentka przyjechała do nas z Gliwic.

Przerost warg sromowych przeszkadzał Pani w codziennej aktywności. Utrudniał lub uniemożliwiał jazdę na rowerze, stanowił dyskomfort podczas noszenia dopasowanych spodni.

Pacjentka chciała wykonać modelowanie warg sromowych, i uzyskać jak najbardziej naturalny efekt.

Zabieg przeprowadzono autorską bezbliznową metodą labioplastyki.

Zdjęcie po prawej przedstawiające wygląd warg sromowych po zabiegu wykonano po 3 tygodniach od labioplastyki.

Bezbliznowe małoinwazyjne zmniejszanie warg sromowych

Pacjentka z Wielkiej Brytani, z okolic Londynu.

Za duże wargi sromowe powodowały u niej dyskomfort i ból podczas współżycia. Były też przyczyną zaburzeń orgazmu.

Pacjentka przyjechała do Kliniki bezpośrednio na zabieg, po uprzednio wykonanej konsultacji online.

Pacjentka chciała zmniejszyć wargi sromowe, jednak z zachowaniem jak najbardziej naturalnego wyglądu.

Zabieg plastyki warg sromowych przeprowadzono bezbliznową techniką.

Zdjęcie po prawej przedstawiające efekt zmniejszania warg sromowych wykonano 8 tygodni po zabiegu.

Efekt estetyczny widzicie Państwo na zdjęciu. Jednak jeszcze ważniejszy jest efekt funkcjonalny – brak dolegliwości bólowych podczas współżycia, oraz orgazmy występujące jak określa Pacjentka „za każdym razem”.

labioplastyka laserowa

Pacjentka z Katowic, w wieku 45-lat.

Przerośnięte wargi sromowe mniejsze przeszkadzały jej w codziennym funkcjonowaniu, oraz były dla Pacjentki nieakceptowalne ze względów estetycznych.

Poza samą długością warg sromowych, Pacjentce przeszkadzały ciemne, prawie czarne brzegi warg sromowych.

Wykonano labioplastykę wraz z plastyką napletka łechtaczki. Zabieg przeprowadzono autorską bezbliznową techniką z użyciem radiofrekwencji.

W trakcie kontroli po zabiegu Pacjentka powiedziała mi: „Panie doktorze, czuję się 20 lat młodsza” 🙂 Te słowa nie wymagają komentarza 🙂

Czy labioplastyka boli?

Wiele Pacjentek, które konsultuję obawia się dolegliwości bólowych w trakcie lub po zabiegu. Obawy te są spowodowane opiniami kobiet na różnych forach internetowych. Dolegliwości bólowe u tych Pacjentek są spowodowane niewłaściwą techniką operacyjną, niewłaściwym sprzętem do wykonania labioplastyki lub niewłaściwym leczeniem przeciwobrzękowym.

Prawidłowo wykonana labioplastyka jest zabiegiem zupełnie bezbolesnym. Nie ma zupełnie żadnych dolegliwości bólowych podczas zabiegu, ani w kolejnych dniach po zabiegu. Moje Pacjentki w większości przypadków nie muszą zażywać zupełnie żadnych leków przeciwbólowych po zabiegu. Część kobiet w dniu operacji stosuje dosłownie jedną tabletkę Ibupromu czy Pyralginy. Natomiast w drugiej, trzeciej czy kolejnych dobach po operacji nie stosują już żadnych leków przeciwbólowych.

Dokładnie ten temat rozwinąłem w osobnym wpisie.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej dlaczego labioplastyka NIE boli, jeśli chcesz wiedzieć skąd się biorą opinie, że jest to bolesny zabieg – kliknij na obrazek poniżej:

Wszystko co chcesz wiedzieć o labioplastyce

Na naszej stronie znajdziesz wiele artykułów poświęconych labioplastyce. Wszystkie one są pisane przez specjalistę z zakresu ginekologii plastycznej.

Dowiesz się m.in:

 • co jest przyczyną przerostu warg sromowych?
 • czy warto wykonać laboplastykę?
 • jakie są możliwe powikłania po zabiegu?
 • czy warto wykonać labioplastykę na NFZ?
 • zobaczysz zdjęcia po nieprawidłowo wykonanych zabiegach
 • dowiesz się czy zabieg boli?
 • przeczytasz dlaczego labioplastyka laserowa jest przereklamowana
 • i wiele innych ciekawych artykułów poświęconych plastyce warg sromowych

Tematów, które interesują Pacjentkę przed zabiegiem jest dużo. Nie sposób poruszyć wszystkie w jednym wpisie. Dlatego przygotowaliśmy dla Was jeden artykuł, który jest „spisem treści”, „przewodnikiem” po licznych tekstach poświęconych labioplastyce, które znajdują się na naszej stronie.

Bezpłatna konsultacja online do wykonania zabiegu labioplastyki

Dr n. med. Marcin Nylec jest jednym z najbardziej cenionych ginekologów plastycznych w Polsce. Dlatego na zabieg labioplastyki warg sromowych mniejszych przyjeżdżają do nas Pacjentki nie tylko z Polski ale z całej Europy.

Szanując Państwa czas, umożliwiamy przeprowadzenie konsultacji do labioplastyki online. Dzięki temu nie muszą Państwo przyjeżdżać z odległych regionów na samą konsultację, a później dopiero na zabieg. Konsultację możemy przeprowadzić online na podstawie nadesłanych zdjęć, a przyjeżdżacie do nas Państwo od razu na zabieg.

Poniżej umieszczamy formularz kontaktowy do którego proszę dołączyć zdjęcia. Dołączamy zdjęcia tylko okolicy warg sromowych, zdjęcie powinno być wykonane w miarę możliwości z bliskiej odległości. Bardzo proszę o dołączenie kilku zdjęć wykonanych pod różnym kątem. Jeśli wargi sromowe są mocno przerośnięte – proszę dołączyć zdjęcia zarówno z „rozłożonymi” wargami sromowymi mniejszymi, jak i po ich złączeniu.


4.2/5 - (160 głosów)

2 komentarze

 1. Dzień dobry
  Proszę o ocenę czy zabieg labioplastyki chyba jednostronna przyniósł by efekt schowania warg mniejszych? Wystająca cześć jest mała 2-3 mmm. Może jednak wstrzyknięcie kwasu do warg większych by pomogło ?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*