Czy zabieg z osoczem (PRP) działa na włosy?

Czy zabieg z osoczem (PRP) działa na włosy?

Strona główna » Blog » Medycyna estetyczna » Czy zabieg z osoczem (PRP) działa na włosy?


Znasz to uczucie, gdy czeszesz włosy i zastanawiasz się, ile tym razem zostanie ich na szczotce? Gdy już właściwie nie wiesz, w jaki sposób je uczesać, bo widzisz prześwity na skórze? Wtedy zazwyczaj pojawia Ci się w głowie jedno pytanie – „co mam z tym zrobić?!”

Mamy na nie odpowiedź! Terapia osoczem bogatopłytkowym (PRP)!!! Osocze znajduje uzasadnione zastosowanie w leczeniu nadmiernego wypadania włosów i łysienia. Jest to w pełni autologiczny i bezpieczny preparat pozyskiwany z krwi pacjenta, a po odwirowaniu podany w skórę. Wykonanie serii zabiegów mezoterapii z osoczem, które jest skarbnicą płytek krwi zawierających czynniki wzrostu hamuje wypadanie, wzmacnia cebulki włosa i stymuluje porost. Silnie pobudzone są procesy naprawcze w tkankach, a te z kolei stymulują tworzenie nowych naczyń krwionośnych, polepszając ukrwienie skóry głowy.

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym na porost włosów to zabieg, który musimy powtórzyć raz w miesiącu (częstotliwość zawsze ustala lekarz
w zależności od nasilenia objawów) i wykonać przynajmniej 3 zabiegi.

Jakich rezultatów możemy się spodziewać po mezoterapii skóry głowy osoczem bogatopłytkowym?

Pacjenci, którzy dzielą się z nami opiniami twierdzą, że zabieg hamuje wypadanie włosów. Osocze podawane na skórę głowy mocno stymuluje także wzrost nowych włosów – tak zwanych baby hair. 

Wypadanie włosów to temat szczególnie bolesny zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, choć dla kobiet chyba bardziej traumatyczny. U Pań warto sprawdzić poziom hormonów, skonsultować temat z ginekologiem. Mogą to być początki łysienia androgenowego. Ostrzykiwanie osoczem PRP warto połączyć z odpowiednią suplementacją diety oraz odpowiednio dobraną pielęgnacją włosów.

I żeby włos z głowy nie spadł w klinice Skórna.pl, dodatkowo rekomendujemy Państwu suplementację francuskiego laboratorium Medilage.

Formuły Medilage cheveux femme powstały z połączenia opatentowanych składników i znajdują zastosowanie w kondycjonowaniu skóry
w przypadku wypadania włosów oraz wspierają ich wzrost. Dzięki takim wielokierunkowym działaniom nasi Pacjenci są bardzo zadowoleni
z uzyskanych efektów i obserwują spore zagęszczenie włosów na głowie. 

Jaka jest cena ostrzykiwania włosów osoczem (PRP)?

Zabieg mezoterapii osoczem bogatopłytkowym w terapii łysienia jest skuteczny, to już wiemy…teraz pytanie: ile to będzie kosztować?  Żeby to określić musimy znać przyczynę wypadania włosów. Należy pamiętać, że najlepsze efekty osiągamy po wykonaniu serii zabiegów powtarzanych w określonych przez lekarza odstępach czasu. Ale, aby mieć jakikolwiek światopogląd odnośnie cen zachęcamy do zapoznania się z cennikiem. 

Twarz / Szyja / Dekolt630 zł
Twarz i szyja1030 zł
Twarz, szyja i dekolt1430 zł
Skóra głowy630 zł
Cienie pod oczami630 zł
Osocze PRP połączone z dermapen 4+400 zł za okolicę
Osocze z fibryną bogatopłytkową1200 zł
Jalu Plasma1060 zł

W przypadku mezoterapii skóry głowy osoczem bogatopłytkowym nie stosujemy znieczulenia miejscowego. Niestety jest to obszar, na którym ciężko nałożyć krem, ale spokojnie, zabieg bez problemu da się wytrzymać! Zawsze Was wspieramy i bardzo się staramy, żeby nie bolało!

Ale czego się nie robi dla urody? Potwierdzą to Pacjenci po zakończonej terapii osoczem, którzy zachwyceni są osiągniętymi efektami i (nie bójmy się użyć tego określenia) swoją nową, bujną czupryną!:)

Rekomendujemy zabieg ostrzykiwania osoczem bogatopłytkowym PRP skóry głowy w przypadkach przerzedzenia i wypadania włosów. 

Kliknij, aby umówić zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego telefonicznie
Tel: 790-790-099

3.6/5 - (144 głosów)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*