endermologia Alliance efekty

Ile utrzymuje się efekt endermologii?

Strona główna » Blog » Medycyna estetyczna » Kosmetologia » Ile utrzymuje się efekt endermologii?


Zabieg endermologii na ciało cieszy się dużym zainteresowaniem, szczególnie z nadejściem wiosny, gdy wszystkie orientujemy się, że lato tuż tuż.
I faktycznie, jest to zabieg, który nie zawodzi i zawsze zda egzamin. Endermologia Alliance to rodzaj masażu podciśnieniowego. Do jego wykonania niezbędne jest założenie specjalnego ubranka, aby głowica urządzenia nie uszkodziła skóry. Teraz możemy rozpocząć masaż – przykładamy głowicę, która wciąga naszą skórę (w ubranku oczywiście) i przesuwamy nią powoli. Klapka i rolka umieszczona w głowicy zaczyna pracę. Zabieg nie powinien być bolesny, raczej na granicy, dlatego jesteśmy cały czas w kontakcie z pacjentem i odpowiednio dobieramy moc. 

Endermologia efekty

Endermologia Alliance, czyli inaczej masaż próżniowy świetnie poradzi sobie z problemem wiotkości skóry, cellulitu, miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej. Wszystkie mamy „pomarańczową skórkę”, choć żadna z nas jej nie chce, a modelowanie sylwetki z pomocą endermologii to nic trudnego! Ba… to nawet przyjemne!!! Często pacjentki zasypiają, a już na pewno wychodzą z gabinetu zrelaksowane. W końcu to masaż!

Masaż endermiczny możemy wykonać na dowolną partię ciała. Możemy przemasować całe ciało lub skupić się na problematycznych elementach, jak na przykład pośladki czy brzuch.

Po pierwszym zabiegu endermologii układ limfatyczny zostaje pobudzony. Aby jednak efekt wizualny był widoczny gołym okiem, musimy nastawić się na serię zabiegów.

Ile zabiegów endermologii należy wykonać?

Przynajmniej 6 zabiegów konieczne jest do tego, abyśmy faktycznie zauważyły lepszą jakość skóry i zmniejszenie cellulitu. To zazwyczaj te efekty cieszą nas najbardziej! Natomiast efekt endermologii po 10 zabiegach to będzie prawdziwy majstersztyk!! Często pytacie kiedy efekty? I jak często wykonujemy endermologię? Krótko mówiąc : regularnie! 2 -3 razy w tygodniu. Staramy się, aby terapia była ciągła, bez dłuższych przerw. Takie podejście do sprawy gwarantuje zamierzony rezultat. 

I gdy już nam się uda ujędrnić nasze ciało, wysmuklić sylwetkę wtedy zaczynamy się zastanawiać: jak długo utrzymuje się efekt po endermologii? I jak możemy wzmocnić jej efekt?

Pamiętajmy, że jest to zabieg modelujący nasze ciało i gdy tylko popuścimy wodze fantazji odnośnie tego, co zjemy dziś na deser to efekt będzie krótkotrwały…Tak to już jest z pracą nad ciałem, tak naprawdę jest to składowa silnej woli, diety, ćwiczeń, zabiegów modelujących. Drogie Panie… coś za coś. Z naszych obserwacji w Klinice wynika, że lubicie!  Że warto ! Wiemy, że jesteście zadowolone z efektów i na endermologię wracacie, z czego ogromnie się cieszymy!!

4.1/5 - (28 głosów)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*