endermologia alliance najlepszy zabieg dla kobiety

Endermologia Alliance. Najlepszy sojusznik kobiet

Strona główna » Blog » Medycyna estetyczna » Kosmetologia » Endermologia Alliance. Najlepszy sojusznik kobiet


Afrykańskie lato przegoniło zimę w dwa dni, czas odszukać stój kąpielowy 😉 Jeśli tak jak ja potrzebujecie turbo wspomagacza przed zaprezentowaniem się w bikini – mamy dla Was coś wspaniałego! Najnowsza Endermologia LPG Alliance.

Endermologia LPG Alliance – co to takiego?

Lubicie masowanie? Kto nie lubi 🙂 Muszę przyznać, że podczas zabiegu endermologii relaks łączy się z przyjemnym uczuciem pracy nad ciałem. A najwspanialsze w tej pracy jest to, że cały czas leżysz, delektujesz się chwilą- a cellulit niknie w oczach.

Zabiegu nie wykonuje tylko najwspanialsza maszyna na świecie (absolutnym hitem jest tutaj endermologia Aliance). Równie ważne są ręce osoby wykonującej zabieg. Wyszkolone ruchy pozwalają uzyskać nie tylko pobudzenie krążenia, ale także poprawiają przepływ chłonki. Tak zwany drenaż limfatyczny jest kluczowym elementem walki z cellulitem i jego przyjaciółmi- złogami tłuszczu i toksynami.

Ale powiedzieć że endermo to masaż- to zdecydowanie za mało… Główną rolę odgrywa tu podciśnienie. Osoba wykonująca zabieg trzyma głowicę, która zasysa tkankę podskórną i porusza nią w odpowiednich kierunkach. Można ustawić moc tego zasysania- im bardziej zaawansowana będziesz w serii zabiegowej, tym na więcej możesz sobie pozwolić. Kiedyś endermologia, szczególnie pierwsze zabiegi- kojarzyły się z bólem. Dzisiaj najnowsza technologia LPG Alliance poradziła sobie z tym problemem. Zapominamy o bólu. Wibracje które wytwarza Alliance sprawiają, że dominującym uczuciem jest przyjemność i głęboki relaks 😉

jak wygląda zabieg endermologii
Podczas 40-minutowej sesji Endermologie Alliance ujędrniamy poślady, walczymy z opornym tłuszczykiem i cellulitem, usuwamy toksyny, redukujemy uczucie ciężkich nóg.

Czy zabieg jest skuteczny?

W badaniach potwierdzono efekty endermologii – po 3 zabiegach cellulit jest wygładzony w 67%, po sesji 12 zabiegów – już w 99%. Dane te potwierdzono w 147 badaniach naukowych. Wystarczy zerknąć do chyba największej bazy medycznych publikacji naukowych jaką jest pubmed, gdzie o endermologii napisano sporo.

Dlaczego akurat Alliance?

Przez 30 lat firma LPG udoskonalała patent endermologii. Dotychczasowe rolki w głowicy dostały wsparcie w postaci mechanicznej klapki. Umożliwia to wielowymiarową penetrację tkanki. Rolka i klapka razem to tak jakby 3 ruchy w jednym, co zwiększa efekty zabiegu. I przyjemność : ) Zabieg jest nie tylko komfortowy. Jest to pełnia relaksu. Poza tym ta najnowsza technologia zastosowana w Alliance pozwala działać na głębszych warstwach skóry. Czyli w krótszym czasie uzyskujemy 3 razy lepsze rezultaty.

głowica do endermologii
Endermologie Alliance LPG. Najlepszy sojusznik kobiet

Czy endermologia odchudza?

Udało się stworzyć sprzęt, który z szacunkiem do równowagi biologicznej całego organizmu, umożliwia pobudzenie metabolizmu komórkowego. Jest to szczególnie ważne w „trudnych”, „opornych” obszarach – tych cellulito-twórczych. Z nową głowicą Alliance istnieje możliwość wyszczuplenia miejsc odpornych na ćwiczenia i dietę, takich jak wewnętrzna strona ud brzuch, boczki, czy ramiona.

Takie pobudzone komórki pracują wydajniej. Regenerują się lepiej. Nie gromadzą toksyn. Tłuszczyk się tak szybko nie odkłada. Czyli Alliance to 3 korzyści:

 • brak cellulitu (usuwa lokalne złogi tłuszczu)
 • jędrna skóra (pobudza się włókna i kolagenu i elastyny)
 • mniej tłuszczu, czyli szczuplejsza sylwetka.

Czas zabiegu

Taką zaletą-nie zaletą Alliance jest czas. Zabieg jest dłuższy niż w przypadku endermologii starszych generacji. Dla większości Pań to plus. W zabieganym świecie fajnie jest wpaść na zabieg i po 30-40 minutach wrócić do swoich zajęć. Dla mnie jednak endermologia jest tak przyjemna, że najchętniej trwałabym w tym bezustannie. Można wydłużyć czas, wykonując zabieg na większej ilości partii ciała. To opcja dla „ambitnych” pracusiów, dla których praca nad ciałem jest nieeeekoooończąąąąącyyyyym się procesem 😉

Endermolift LPG Alliance czyli endermologia na twarz

Alliance umożliwia także wykonywanie zabiegów na twarzy.
To nieinwazyjna technika oddziałująca na główne przyczyny starzenia się skóry i utratę jej gęstości. Dynamicznie stymuluje komórki skóry w obrębie twarzy i szyi aktywując wzrost produkcji naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Wskazania do zabiegów na twarz:

 • Redukcja zmarszczek
 • Niwelowanie obrzęków i cieni pod oczami
 • Ujędrnienie
 • Rozświetlenie
endermologia alliance na twarz
Endermologia na twarz. Idealny zabieg żeby zapomnieć o problemach

Kombinezon do endermologii, czyli jak się ubrać do zabiegu?

Każdy pacjent przed zabiegiem otrzymuje specjalny strój, który pokocha, ponieważ po wbiciu w niego swoich krągłości- od razu widzimy kilka cm mniej w lustrze 🙂 To nie bez znaczenia, jaki rodzaj kombinezonu otrzymacie! Kolejna odpowiedź na pytanie – dlaczego zabieg wykonywany w niektórych gabinetach przynosi spektakularne efekty, a w innych znacznie mniejsze. Detale się liczą. Tylko oryginalny strój, gwarantuje odpowiednią pracę głowicy, zamienniki- niekoniecznie. Jak na tym etapie ktoś chce oszczędzać, wiecie już wszystko o tym miejscu. Tak ekskluzywne zabiegi wymagają odpowiedniej oprawy i dbałości o każdy szczegół.

zrelaksuj się podczas endermologii
Alliance to styl życia, jak zdrowe jedzenie, czy aktywność fizyczna

Cena zabiegu endermologii Alliance w Katowicach

Teraz sprawa dla nas wszystkich bardzo istotna, mianowicie jaka jest cena zabiegu? Piszę o Katowicach bo nasza Klinika tutaj się znajduje, jednak ceny są niemal identyczne w całej Polsce.

Mówiąc o cenie i porównując cenniki różnych Klinik, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na sprzęt. Przecież chcemy mieć wykonany zabieg na tym co najlepsze. Za pomocą najnowszego „dziecka” francuskiej firmy LPG Systems. Czyli za pomocą LPG Alliance.

W cennikach niektórych Klinik możemy spotkać się z ceną 100-140zł za 30-40 minutowy zabieg. Proszę nie dać się zwieść. Jest to zabieg wykonywany starym LPG, absolutnie nie jest to Alliance. Za tą kwotę macie Państwo co najwyżej namiastkę endermologii. Sprzęt ten to stara technologia, aparat często po wielu naprawach, głowica na ile jeszcze działa prawidłowo to nie wiem. Taki sprzęt niektóre „kliniki” kupują z drugiej ręki na portalach aukcyjnych czy ogłoszeniowych.

Ze względu na cenę zakupu samego nowego sprzętu, nie da się wykonać tego zabiegu nowym LPG Alliance za 100 zł. Jest to ekonomicznie niemożliwe. A więc jeśli gdzieś widzicie cenę 100-140zł za ponad półgodzinny zabieg to możecie być pewni, że zabieg jest wykonywany starym LPG M6 Integral, albo czymś jeszcze starszym. To nie może działać.

Druga sprawa na którą należy zwrócić uwagę to czas zabiegu. Alliance ma całe mnóstwo protokołów zabiegowych, które różnią się czasem trwania. Dla ułatwienia poniżej podaję ceny dla spersonalizowanego protokołu 40-minutowego. Oczywiście jeśli protokół trwa 20-minut to cena jest dwa razy mniejsza.

A więc jeśli zdecydujemy się wykupić cały pakiet 10 czy 12 sesji, to jeden zabieg kosztuje około 220zł. Polecam wykupić od razu pakiet, ponieważ te super efekty o których piszę zobaczycie po kilku zabiegach wykonanych w odpowiednim czasie. Poza tym w pakiecie jest po prostu taniej.

W skrócie o Endermologii LPG Alliance

Alliance z francuskiego znaczy sojusz. I coś w tej nazwie jest. Endermologia jest najlepszym sojusznikiem kobiet 🙂 Już nawet nie chodzi o sam cellulit, ujędrnienie czy wyszczuplenie. Alliance to styl życia, tak jak aktywność fizyczna, czy zdrowe jedzenie.

4.5/5 - (14 głosów)

5 komentarzy

 1. Myślałam o zabiegach tuż przed wyjazdem na urlop i chciałam zapytać czy w trakcie korzystania z zabiegów endermologii i po skończonej serii można się normalnie opalać?

 2. Jak często robi się zabiegi? Jakie obszary można masować?

  • Alliance ma protokoły na masaż niemal każdej części ciała. A jak często – zależy co chcemy osiągnąć. Żeby pozbyć się cellulitu, to na początku 2x tydzień – tak podchodząc do leczenia zobaczymy super efekty już po 2 tygodniach

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*