Masaż Kobido katowice, jak się przygotować

Jak przygotować się do masażu Kobido?

Strona główna » Blog » Medycyna estetyczna » Kosmetologia » Masaż Kobido » Jak przygotować się do masażu Kobido?


Masaż Kobido cieszy się Państwa zainteresowaniem od dłuższego czasu. Zapewnia spektakularny efekt liftingu skóry – nieprzypadkowo jest nazywany liftingiem bez użycia skalpela. Doskonale sprawdzi się jako zabieg bankietowy, a wykonany w serii pomnoży efekty wygładzenia
i napięcia skóry.

Masaż Kobido nie wymaga od nas specjalnych przygotowań przed zabiegiem. 

Przed zabiegiem należy się wykąpać. W gabinecie zaproponujemy Państwu założenie specjalnego peniuaru zabiegowego – biustonosz należy zdjąć, gdyż podczas zabiegu będziemy masować również obręcz barkową. Masujemy na tłustych dermokosmetykach, więc skóra po masażu będzie natłuszczona. Prosimy pamiętać o tym przy wyborze ubrania na wyjście do gabinetu. 

Niektóre elementy masażu Kobido obejmują głowę, więc włosy również mogą ucierpieć. Ostatni punkt to pozytywne nastawienie, kładziemy się na fotelu i zapominamy o Bożym świecie!

Masaż Kobido – jak często?

Japoński masaż liftingujący możemy potraktować jako jednorazową przygodę, aczkolwiek to rzadko się zdarza… Często decydujecie się Państwo na serię zabiegów wykonywanych zazwyczaj raz w tygodniu.

Pełna seria masażu Kobido obejmuje 5 zabiegów, które przeprowadzane są raz w tygodniu. Jeśli jesteście wielbicielami masażu, to nie będziecie się mogli doczekać i dotrwanie do końca serii nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Masaż Kobido – ile trwa?

Na pełny rytuał masażu Kobido należy zarezerwować około 1,5 godziny. Po przebraniu, wygodnym ułożeniu na fotelu czeka nas wstęp do relaksu, jakim jest demakijaż i przygotowanie skóry do zabiegu.  Często wręcz słyszymy od naszych pacjentek po zabiegu zdanie: „ nie wiem, kiedy to zleciało!”

Rekomendujemy masaż Kobido jako jedną z najstarszych  i najskuteczniejszych form dbania o dobrą kondycję naszej skóry. Nie od dziś z zazdrością spoglądamy na Japonki, których jedną z cech je wyróżniających jest wyjątkowo piękna skóra, która towarzyszy im aż do późnej starości. One mają na to swoje sposoby, a my dziś możemy z nich czerpać, do czego serdecznie i Państwa zachęcamy!

Kliknij, aby umówić masaż Kobido telefonicznie
Tel: 790-790-099

4.5/5 - (19 głosów)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*