Volux Konferencja Martyna

Juvederm Volux – nowość w zabiegach medycyny estetycznej

W zeszłym tygodniu miałam okazję uczestniczyć w sympozjum „Juvederm VOLUX – Ewolucja w kolekcji Vycross, tworzenie i przywrócenie objętości dolnej części twarzy”.

Było gorąco! Fala upałów to nic, temperaturę tak naprawdę podgrzewały wybitne osobowości świata medycyny estetycznej. Wspaniali wykładowcy tacy jak dr Sylwia Lipko-Godlewska i dr Marva Safa. I oczywiście sam temat – innowacyjny produkt, jakiego dotychczas jeszcze nie było.

Juvederm Volux

Konturowanie dolnej części twarzy

Trochę więcej o Juvederm Volux

To przełomowy zabieg, który zapewnia precyzyjne i długotrwałe konturowanie linii żuchwy i podbródka bez skalpela.

Volux to kolejny preparat od Juvederm, który opiera się na technologii Vycross. To kwas hialuronowy, będący naturalnym fizjologicznym składnikiem skóry o niespotykanej wcześniej gęstości. Jego podstawowym celem jest przywracać kształt i tworzyć objętość tkanki. Mogę z jego pomocą modelować linię podbródka i żuchwy, czyli przywracać utracony w procesie starzenia owal.

produkty Allergan

Jest to doskonała alternatywa dla bolesnych, inwazyjnych i wymagających rekonwalescencji operacji plastycznych. Zabieg Juvederm Volux jest bezpieczny, skuteczny i chociaż chciałabym powiedzieć, że niebolesny – niestety… Pacjenci, u których w ubiegłym tygodniu wykonałam zabieg modelowania brody i żuchwy jeszcze odczuwają tkliwość w miejscach podania preparatu. Inni lekarze mają podobne spostrzeżenia, po około tygodniu od zabiegu modelowana okolica przestaje boleć.

ZastosowanieJuvederm Volux

Oprócz zastosowania w terapiach anti-aging, Volux wykorzystujemy także w zabiegach upiększających, gdzie celem jest idealna symetria twarzy, jej pożądany kształt i rysy. Zabiegi wykorzystujemy także u mężczyzn, gdyż Juvederm Volux to idealny preparat do kształtowania silnych, męskich rysów twarzy.

zabieg preparatem juvaderm volux

Efekty zabiegu utrzymują się nawet 2 lata, czyli średnio dwa razy dłużej niż w przypadku innych zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego.

Szkolenie zJuvederm Volux

Bezpośrednio po sympozjum, Dr Sylwia Lipko-Godlewska zaszczyciła nas indywidualnym szkoleniem dla lekarzy Kliniki SayWow. To niezwykłe doświadczenie, gdy mistrz, którego podziwiasz od lat podczas wykładów i workshop’ów na najlepszych światowych kongresach medycyny estetycznej – staje obok Ciebie i razem dajemy się ponieść w stronę naturalnego piękna. Odblokowujemy kody rewitalizacji twarzy 🙂

szkolenie Allergan

szkolenie volux

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*