Volux Konferencja Martyna

Juvederm Volux – nowość w zabiegach medycyny estetycznej

Strona główna » Blog » Medycyna estetyczna » Juvederm Volux – nowość w zabiegach medycyny estetycznej


W zeszłym tygodniu miałam okazję uczestniczyć w sympozjum „Juvederm VOLUX – Ewolucja w kolekcji Vycross, tworzenie i przywrócenie objętości dolnej części twarzy”.

Było gorąco! Fala upałów to nic, temperaturę tak naprawdę podgrzewały wybitne osobowości świata medycyny estetycznej. Wspaniali wykładowcy tacy jak dr Sylwia Lipko-Godlewska i dr Marva Safa. I oczywiście sam temat – innowacyjny produkt, jakiego dotychczas jeszcze nie było.

Juvederm Volux

Konturowanie dolnej części twarzy

Trochę więcej o Juvederm Volux

To przełomowy zabieg, który zapewnia precyzyjne i długotrwałe konturowanie linii żuchwy i podbródka bez skalpela.

Volux to kolejny preparat od Juvederm, który opiera się na technologii Vycross. To kwas hialuronowy, będący naturalnym fizjologicznym składnikiem skóry o niespotykanej wcześniej gęstości. Jego podstawowym celem jest przywracać kształt i tworzyć objętość tkanki. Mogę z jego pomocą modelować linię podbródka i żuchwy, czyli przywracać utracony w procesie starzenia owal.

produkty Allergan

Jest to doskonała alternatywa dla bolesnych, inwazyjnych i wymagających rekonwalescencji operacji plastycznych. Zabieg Juvederm Volux jest bezpieczny, skuteczny i chociaż chciałabym powiedzieć, że niebolesny – niestety… Pacjenci, u których w ubiegłym tygodniu wykonałam zabieg modelowania brody i żuchwy jeszcze odczuwają tkliwość w miejscach podania preparatu. Inni lekarze mają podobne spostrzeżenia, po około tygodniu od zabiegu modelowana okolica przestaje boleć.

Zastosowanie Juvederm Volux

Oprócz zastosowania w terapiach anti-aging, Volux wykorzystujemy także w zabiegach upiększających, gdzie celem jest idealna symetria twarzy, jej pożądany kształt i rysy. Zabiegi wykorzystujemy także u mężczyzn, gdyż Juvederm Volux to idealny preparat do kształtowania silnych, męskich rysów twarzy.

zabieg preparatem juvaderm volux

Efekty zabiegu utrzymują się nawet 2 lata, czyli średnio dwa razy dłużej niż w przypadku innych zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego.

Szkolenie z Juvederm Volux

Bezpośrednio po sympozjum, Dr Sylwia Lipko-Godlewska zaszczyciła nas indywidualnym szkoleniem dla lekarzy Kliniki SayWow. To niezwykłe doświadczenie, gdy mistrz, którego podziwiasz od lat podczas wykładów i workshop’ów na najlepszych światowych kongresach medycyny estetycznej – staje obok Ciebie i razem dajemy się ponieść w stronę naturalnego piękna. Odblokowujemy kody rewitalizacji twarzy 🙂

szkolenie Allergan

szkolenie volux

Oceń post

3 komentarze

 1. To zaskakujące , że medycyna estetyczna idzie tak szybko do przodu. Jak wygląda sytuacja z efektem? Dorównuje on przynajmniej w jakimś stopniu do tego , który jest po operacji plastycznej.

  • Operacja plastyczna twarzy, a nieinwazyjne modelowanie twarzy za pomocą kwasu hialuronowego to zupełnie inne zabiegi.
   Przede wszystkim pacjent/pacjentka muszą zostać do danego zabiegu odpowiednio zakwalifikowani. Jeżeli Pacjentka ewidentnie kwalifikuje się do operacji w postaci np. faceliftingu, to niestety ale żaden kwas hialuronowy nie pomoże. Jednak takich Pacjentek jest stosunkowo niedużo.
   Efekt modelowania linii podbródka, żuchwy, czy przywracania owalu twarzy za pomocą takiego preparatu jak Juvederm Volux, jest naprawdę wowww ale pod warunkiem odpowiedniego zakwalifikowania Pacjentki.
   Po prostu nie każdy z nas jest taki sam. To co dla jednego jest rozwiązaniem idealnym, dla innego nie będzie optymalne.

 2. Siostra była na tego typu zabiegu i faktycznie faje bardzo dobre efekty.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*